Tadeusz Sznuk: żona, dzieci, zarobki, wiek, wzrost, młody

2021-04-23 10:47 Alicja Wójcik
Tadeusz Sznuk
Autor: Tomasz Urbanek/East News

Tadeusz sznuk: żona, dzieci, zarobki, wiek, wzrost, młody - te zapytania na temat polskiego dziennikarza ciekawią was najbardziej. Zbieramy odpowiedzi na nie w jednym newsie. Choć Tadeusz Sznuk znany jest widzom przede wszystkim jako gospodarz kultowego już teleturnieju Jeden z dziesięciu, jego wykształcenie zupełnie nie jest związane z dziennikarstwem. W 1970 roku Sznuk ukończył Politechnikę Warszawską na Wydziale Elektroniki.

Tadeusz Sznuk: żona, dzieci, zarobki, wiek, wzrost, młody - te frazy na temat prowadzącego Jeden z dziesięciu wpisujecie w Google najczęściej. Co warto wiedzieć o Tadeuszu Sznuku? Przez wiele lat związany był z Polskim Radiem, a w latach 70. dołączył do Telewizji Polskiej. Prowadził liczne koncerty m.in. Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu czy Festiwal Piosenki Radzieckiej. W 1994 roku został gospodarzem teleturnieju Jeden z dziesięciu.

Tadeusz Sznuk: żona, dzieci

Choć Tadeusz Sznuk jest jednym z najbardziej znanych polskich dziennikarzy i prezenterów, przez lata pracy szczegóły swojego życia prywatnego udało mu się zachowywać dla siebie. Sznuk niechętnie opowiada w wywiadach na temat swoich najbliższych. Jak podaje se.pl, Tadeusz Sznuk jest żonaty i ma troje dzieci - dwóch synów i córkę.

Tadeusz Sznuk: zarobki

Dokładne zarobki Tadeusza Sznuka owiane są tajemnicą, jednak wiadomo, że teleturniej, który prowadzi, jest jednym z najbardziej dochodowych programów w polskiej telewizji. W 2017 roku spidersweb.pl opublikował raport przygotowany przez dom mediowy MullenLowe MediaHub, z którego wynika, że w 2016 roku Jeden z dziesięciu przyniósł zyski rzędu 47,4 mln zł. Nie wiadomo jednak, na jaką gażę za odcinek może liczyć jego prowadzący.

Tadeusz Sznuk: wiek

Tadeusz Sznuk urodził się 16 lipca 1943 w Kielcach. W 2021 roku skończy 78 lat.

Tadeusz Sznuk: wzrost

Dokładny wzrost prowadzącego Jeden z dziesięciu nie jest znany, jednak można domyślać się, że zalicza się on do grona mężczyzn średniego wzrostu.

Tadeusz Sznuk: młody

W 2018 roku na oficjalnym fanpage'u Jednego z dziesięciu pojawiło się zdjęcie Tadeusza Sznuka sprzed lat.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE