Serca fanów mocniej zabiły

Szykuje się powrót "Rancza"? Nowe zdjęcia aktorów w serialowym dworku dały fanom nadzieję

2024-06-17 11:10

Serial "Ranczo" to jedna z hitowych produkcji Telewizji Polskiej. Mimo iż od emisji ostatniego odcinka minęło 8 lat, to widzowie nadal marzą o jego kontynuacji. Na profilu Katarzyny Żak, która w serialu wcielała się w rolę Kazimiery Solejukowej pojawiło się zdjęcie, na widok którego serca fanów zabiły mocniej. Czy można spodziewać się powrotu "Rancza"?

Serial "Ranczo", którego akcja rozgrywa się we fikcyjnej wsi Wilkowyje emitowany był na antenie Telewizji polskiej od 5 marca 2006 do 24 maja 2009 roku. Następnie stacja zdecydowała się na wznowienie produkcji, która skradła serca milionów widzów. Ostatni odcinek serialu publiczny nadawca wyemitował w 27 listopadzie 2016 roku. Fani tego, śmiało można rzec, kultowego serialu, który porusza wiele wątków społecznych i obyczajowych, nadal z utęsknieniem czekają na wiadomość o wznowieniu produkcji. Zdjęcia, które pojawiły się na profilach w mediach społecznościowych Katarzyny i Cezarego Żaków, sprawiły, że serca fanów serialu mocniej zabiły.

Aktorzy z serialu Ranczo po latach. Nie do wiary jak bardzo się zmienili!

Gwiazdy "Rancza" spotkały się w dworku Lucy. Będą nowe odcinki "Rancza"?

Cezary Żak, który w "Ranczu" wciela się w wójta gminy Wilkowyje oraz księdza, jego żona Katarzyna Żak, czyli serialowa Sulejukowa, a także Artur Barciś, grający Arkadiusza Czerepacha pojawili się w serialowym dworku Lucy Wilskiej. Niestety, nie chodziło o nagrania do kolejnych odcinków produkcji.

Wczoraj mieliśmy cudowne spotkanie w Dworku, w którym kręcono zdjęcia do serialu "Ranczo" ze wspaniałym małżeństwem Iloną i Piotrem Orzechowskimi, którzy wylicytowali spotkanie z nami w ramach WOŚP na zaproszenie właścicieli Dworku - Państwa Anny i Janusza Petelickich. To było niezapomniane popołudnie pełne anegdot, pytań i wspomnień. Jesteśmy zawsze szczęśliwi, spotykając na swojej drodze tak ciekawych pełnych pasji ludzi! Dziękujemy za ten wspólny czas!!! - napisała Katarzyna Żak.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów produkcji, którzy chętnie zobaczyliby nowe odcinki.

A już miałem nadzieję, że spotkanie w celu omówienia prac nad rozpoczęciem kręcenia kolejnego sezonu

Najlepszy Polski serial. Chciałam koniecznie zobaczyć nowe odcinki. Może nakręcą kiedyś

Ehhh, a już myślałam, że będą nakręcane nowe odcinki "Rancza" - piszą zawiedzeni fani.

Listen on Spreaker.