Szybcy i wściekli - kiedy 9. film z serii? Data premiery i obsada Fast & Furious 9

2019-11-22 21:48
Szybcy i wściekli - kiedy?
Autor: James Shaw/REX/Shutterstock/EAST NEWS Szybcy i wściekli - kiedy?

Szybcy i wściekli to bez wątpienia najpopularniejsza seria filmów akcji XXI wieku. Nic więc dziwnego, że miliony widzów na całym świecie z niecierpliwieniem wyczekują 9. części Fast & Furious. Premiera tuz tuż!

Szybcy i wściekli to maszynka do zarabiania gigantycznych pieniędzy. Każdy film z tej znanej serii przyciąga do kin rzesze fanów widowiskowych pościgów samochodowych. To właśnie efekty specjalne i wartka akcja sprawiają, że Fast & Furious cieszy się niesłabnącą popularnością. Ostatni film z serii trafił do kin w kwietniu 2017 roku (nie licząc spin-offa serii Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw z tego roku). Na widzów czekają jeszcze 9 i 10 odsłona serii zamykające całą sagę.

Szybcy i wściekli 9 - kiedy w kinach?

Światowa premiera filmu Szybcy i wściekli 9 zaplanowana jest na 22 maja 2020 roku. Kiedy w Polsce produkcja trafi do kin? Tego jeszcze nie wiemy, ale można się spodziewać, że data pokryje się ze światową premierą. Przypomnijmy, że w filmie wystąpią m.in. Vin Diesel (Dominic Toretto), Lucas Black (Sean Boswell), Tyrese Gibson (Roman Pierce) Jordana Brewster (Mia Toretto).

NAJNOWSZE