Szpital 2020 - kiedy oglądać? Dni emisji, powtórki

2020-09-14 12:30 kg
Szpital
Autor: TVN / FOKUSMEDIA.COM.PL

Szpital to serial paradokumentalny TVN, który emitowany jest od 2013 roku. Historie „przypadków medycznych” bohaterów stanowią jedynie punkt wyjścia do ich historii „życiowych”. Emocjonujących, wzruszających i ciekawych ludzkich perypetii, które wychodzą na jaw w tym ciężkim dla człowieka momencie, kiedy trafia do szpitala. Dlatego lekarze z SOR-u nie tylko walczą o zdrowie i życie pacjentów, ale też często muszą zmierzyć się z ich problemami rodzinnymi, trudną sytuacją materialną czy też zwykłą ludzką bezmyślnością. Już 14 września 2020 roku na ekranach naszych telewizorów zadebiutuje 14. sezon serialu. Kiedy oglądać?

Szpital 2020 - kiedy oglądać? Dni emisji, powtórki. Każdy z odcinków Szpitala tworzy odrębną całość. Ich finałem jest rozwiązanie zagadki medycznej. Wtedy również poznajemy rokowania co do choroby pacjenta oraz rozstrzygnięcie sytuacji prywatnej. Część medyczna wpisana jest bowiem w szeroki kontekst obyczajowy. W pracach nad programem, zarówno na etapie scenariuszowym jak i samych zdjęć, uczestniczą konsultanci i lekarze kilku krakowskich SOR-ów. To od nich pochodzą opisy zdarzeń z izby przyjęć i wskazówki co do dalszego diagnozowania i leczenia pacjentów.

Szpital 2020 - kiedy oglądać?

Pierwszy odcinek czternastego i zarazem ostatniego sezonu serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 14 września 2020 roku o godzinie 16:00 w TVN. Kolejne odcinki będzie można oglądać od poniedziałku do piątku, o tej samej porze. Powtórki odcinków będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 13:15 w TVN.

Tureckie seriale, które warto obejrzeć

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE