Szkoła dla Elity sezon 6 - o której godzinie na Netflix? Ile odcinków?

2022-11-16 12:23 Leon Pietrzak
Szkoła dla Elity
Autor: Materiały prasowe Netflix

Czas wrócić do Szkoły dla Elity. Hiszpański serial młodzieżowy pojawi się z nowymi odcinkami w piątek 18 listopada 2022 r. Zebraliśmy wszystkie najważniejsze informacji na temat kontynuacji. Co się wydarzy? O której godzinie oglądać na Netfliksie?

Szkoła dla Elity powraca, a szkolny dzwonek zadzwoni już niedługo. Jeszcze jesienią 2022 pojawią się nowe odcinki popularnej produkcji, która cieszy się niesłabnąca popularnością. Co się wydarzy w 6. sezonie serialu? Las Encinas, po śmierci Samuela, zacznie nowy rok szkolny i spróbuje ukryć katastrofy z przeszłości. Na szkolnych korytarzach nie zabraknie rasizmu, seksizmu i przemocy wobec osób LGTBI. Czy osoby, które stoją na czele systemu zrobią porządek w placówce? Jeżeli nie, to będą musieli to zrobić uczniowie. To oczywiście nie wszystko, co twórcy przygotowali w nadchodzącej kontynuacji. Sprawdźcie, kiedy oglądać nowe epizody oraz kogo zabraknie w obsadzie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakonnica 2 - obsada kasowego filmu zaskakuje! W głównej roli gwiazda Euforii!

FRANIO I BANDURA, INTELIGENTNA LASKA, FURY KRÓLOWEJ, AVICII I CHADA | ESKA XD #058

Szkoła dla Elity sezon 6 - obsada

Niestety nie zobaczymy kilku twarzy w długo wyczekiwanej kontynuacji. Zapowiada się na to, że Samuel naprawdę nie żyje i nie pojawi się w kolejnych odcinkach. Serial opuścili również Omar Ayuso (Omar), Cayetana (Georgina Amorós) i Rebeka (Claudia Salas). Dobrą informacją jest powrót Ivana, Isadory, Mencii, Ari, Bilala i Patricka. Nie zabraknie też nowych twarzy. Obsadę zasilili Ander Puig, Carmen Arrufat, Alvaro de Jueana, Ana Bokesa i Alex Pastrana.

Sonda
Czy serial "Szkoła dla elity" powinien mieć kolejny sezon?

Szkoła dla Elity sezon 6 - o której godzinie na Netflix? Ile odcinków?

Szkoła dla Elity powróci z nowymi odcinkami już 18 listopada 2022 roku. Wszystkie epizody pojawią się oczywiście na platformie Netfliksa o godzinie 9:00. Twórcy zaplanowali łącznie 8 odcinków. Poniżej możecie zapoznać się z pierwszą oficjalną zapowiedzią 6. sezonu serialu. 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE