Szansa na sukces 2020 FINAŁ - transmisja TV i ONLINE. Kiedy powtórka ostatniego odcinka?

2020-05-29 12:18 PK
Szansa na sukces 2020
Autor: Materiały prasowe TVP

Szansa na sukces w niedzielę, 31 maja to wielki finał, w którym zmierzy się ze sobą 10 uczestników. Są to wygrani poszczególnych odcinków drugiej odsłony Szansy na sukces. Opole 2020. Najważniejsze informacje dotyczące transmisji z ostatniego odcinka znajdziecie na EskaCINEMA.pl.

Szansa na sukces 31.05.2020 - FINAŁ: gdzie i o której oglądać? Kiedy zostanie wyemitowana powtórka ostatniego odcinka? W wielkim finale zmierzy się ze sobą 10 uczestników, zwycięzców wszystkich odcinków II serii „Szansy na sukces. Opole 2020”. Są to: Justyna Jędrusik, która piosenką „Anna już nie mieszka tu” wygrała odcinek poświęcony Halinie Frąckowiak, Gabrysia Kurzac, która wyśpiewała zwycięstwo piosenką zespołu De Mono „Ostatni pocałunek”, Sylwia Frączek, której zwycięstwo w programie poświęconym twórczości Andrzeja Zauchy przyniosła piosenka „Jak na lotni”, Julia Bojur (“Izolda”) z odcinka poświęconego twórczości Zbigniewa Wodeckiego, a także Jakub Zajączkowski („Obudź się”, Jary Oddział Zamknięty), Żaneta Łabudzka (“Jestem twoim grzechem”, Izabela Trojanowska) oraz zwycięzcy czterech odcinków: wiosennego, z zespołem Enej, Vox i z Formacją Nieżywych Schabuff. Nagrodą będzie występ w koncercie „Debiuty” Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Szansa na sukces - finał: emisja, powtórka, online

Finał Szansy na sukces zostanie wyemitowany w niedzielę, 31 maja o godzinie 15:15 w TVP2. Ostatni odcinek muzycznego programu możemy obejrzeć także online na stronie WP Pilot - wymagane wcześniejsze zarejestrowanie się w serwisie. Powtórka finału Szansy na sukces zaplanowane są na:

  • środa, 3 czerwca, 22:50, TVP Rozrywka
  • sobota, 6 czerwca, 15:15, TVP 2 
  • sobota, 6 czerwca, 21:35, TVP Polonia
  • niedziela, 7 czerwca, 3:20, TVP Polonia

Po emisji w telewizji finał Szansy na sukces trafi także na stronę vod.tvp.pl. 

In My Bones w domowej wersji! Ray Dalton z ekskluzywnym występem na ESKA.pl!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE