Szadź - sezon 3. powstanie? Jaka jest szansa na kolejne odcinki serialu?

2021-06-22 10:59 Alicja Wójcik
Szadź
Autor: Materiały Prasowe

Rok po tragicznych wydarzeniach, które rozegrały się w okolicach Opola, opinia publiczna wyczekuje na zakończenie procesu w sprawie zamordowanych kobiet. Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr), główny podejrzany, nie przyznaje się do winy. Dla jednych to przerażający morderca, dla innych ofiara systemu. Komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska), która doprowadziła do ujęcia sprawcy, zeznaje przeciwko niemu w sądzie. Czy zebrane dowody i zeznania świadków wystarczą by go skazać? Tak brzmi fabuła drugiego sezonu Szadzi, który wiosną 2021 roku emitowany był na platformie Player. Czy to jednocześnie koniec serialu?

Szadź - sezon 3. powstanie? Jaka jest szansa na kolejne odcinki serialu? Odpowiedź na to pytanie zastanawia wielu fanów produkcji, których w Polsce zdecydowanie nie brakuje. Pierwszy sezon produkcji, który jesienią 2020 roku emitowany był nie tylko na Playerze, ale również w TVN, oglądało średnio ponad 1,2 mln widzów. 

Szadź - sezon 3. powstanie?

Szadź to adaptacja powieści Igora Brejdyganta o tym samym tytule, która ukazała się w 2017 roku. Choć książka zakończyła się na jednym tomie, twórcy serialu postanowili pójść o krok dalej i zdecydowali się na kontynuację produkcji. Odcinki drugiego sezonu Szadzi ukazywały się na Playerze od 11 maja do 22 czerwca i najprawdopodobniej jesienią 2021 będą emitowane w ramówce TVN. Co jednak dalej z serialem? Jak na razie stacja nie ujawniła żadnych konkretnych informacji na ten temat, jednak wiele wskazuje na to, że kolejne odcinki jednak nie powstaną. Zdaniem wielu fanów serialu przedstawiona historia została już mocno doklejona na siłę w drugim sezonie. Co więcej, wiele produkcji kryminalnych TVN kończy się właśnie po dwóch sezonach - jak choćby Pułapka czy Pod powierzchnią - i zastępowane są innymi serialami. Czy taki los czeka również Szadź? O tym zadecydują z pewnością ostatecznie słupki oglądalności, a ich wyniki poznamy dopiero za jakiś czas. Jeśli twórcy Szadzi zdecydują się jednak na stworzenie trzeciego sezonu, na jego premierę będziemy musieli poczekać pewnie najwcześniej do wiosny 2022.

ESKA XD #025 - EKIPA, IGRZYSKA TOKIO, SPRZEDAWCY SAMOCHODÓW
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE