Szadź sezon 2 powstanie. Kiedy premiera nowych odcinków?

2020-06-01 13:47 Katarzyna Garwolińska
Szadź
Autor: TVN/XNEWS

Szadź to serial, który został wyprodukowany specjalnie dla serwisu Player.pl. To thriller z wątkiem kryminalnym w tle, w którym główne role grają Aleksandra Popławska, wcielająca się w komisarz policji oraz Maciej Stuhr, który gra religioznawcę, pozornie wzorowego męża i ojca oraz... seryjnego mordercę. Wiadomo już, że powstanie drugi sezon hitowej produkcji. Kiedy premiera nowych odcinków? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Szadź sezon 2 powstanie. Kiedy premiera nowych odcinków? Szadź to wyjątkowa produkcja platformy Player.pl, która nie jest klasycznym kryminałem, ponieważ widzowie niemal od początku wiedzą, kto zabija. W napięciu trzyma pościg za przestępcą oraz odkrywanie tajemnic, które dotyczą relacji między głównymi postaciami. Scenariusz serialu powstał na motywach powieści Szadź autorstwa Igora Brejdyganta, zdjęcia natomiast powstawały w Warszawie oraz Opolu.

Szadź - fabuła

Na obrzeżach Opola w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska). Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest przypadkowy. Czy zdoła dotrzeć do mordercy zanim ten wybierze kolejną ofiarę?

Szadź sezon 2 - kiedy premiera?

Pierwszy sezon serialu miał premierę na Player.pl pod koniec kwietnia 2020 roku. Produkcja składa się z siedmiu odcinków, a każdy kolejny emitowany jest w tygodniowych odstępach. Szadź bardzo szybko podbiła serca widzów, nic więc dziwnego, że twórcy serialu planują realizację jego drugiej odsłony. Wystartowały już prace scenariuszowe do nowych odcinków, ale jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpoczną się prace na planie. Wszystko wskazuje jednak na to, że nowe odcinki serialu zadebiutują na platformie Player.pl już wiosną 2021 roku, natomiast jesienią 2021 roku produkcję będzie można oglądać na antenie TVN. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE