Sylwia Dekiert - mąż, wiek, Instagram, wzrost, partner, dzieci

2020-06-03 11:57 kg
Sylwia Dekiert
Autor: WBF

Sylwia Dekiert to dziennikarka sportowa, prezenterka oraz reporterka, związana z Telewizją Polską od 2002 roku. Była prezenterką programów Misja - kondycja. Magazyn biegacza i triathlonisty, Dzień dobry, Polsko!, Orły Nawałki, Wielki Test oraz Orły Sportu. Wielokrotnie była reporterka terenową z ważnych wydarzeń sportowych. Już teraz na EskaCINEMA.pl znajdziecie najważniejsze informacje, dotyczące dziennikarki.

Sylwia Dekiert – mąż, wiek, Instagram, wzrost, partner, dzieci, Facebook - to informacje, które najbardziej interesują was w temacie dziennikarki. Dekiert pochodzi z Zielonej Góry, gdzie żużel jest pewnego rodzaju tradycją. Od 6. roku życia wraz z rodzicami była stałą bywalczynią stadionu żużlowego. Właśnie tak narodziła się jej miłość do sportu, który nadal odgrywa istotną rolę w jej życiu. Od lat związana jest z Telewizją Polską, w której pracuje jako dziennikarka sportowa.

Sylwia Dekiert – wiek, wzrost

Sylwia Dekiert urodziła się w 1978 roku. Ma 41 lat. Nie wiadomo, ile centymetrów wzrostu mierzy dziennikarka.

Sylwia Dekiert – mąż, partner, dzieci

Pierwszym mężem Sylwii Dekiert był Rafał Darżynkiewicz. Para doczekała się dwóch synów – Doriana i Igora. Obecnie partnerem dziennikarki jest Sławomir Nelup, z którym zaręczyła się w 2019 roku.

Sylwia Dekiert – Instagram

Dziennikarka ma oczywiście konto na Instagramie - @sylwiadekiert, gdzie publikuje zdjęcia zarówno z życia prywatnego, jak i zawodowego.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE