Sylwester 2020/21 TVN, TVP, Polsat - co obejrzymy w sylwestrową noc?

2020-11-16 14:48 kg
Sylwester
Autor: Damian Klamka/East News

Pandemia koronawirusa ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie. Jako że cała Polska znajduje się w czerwonej strefie, wyjście na ulice możliwe jest tylko z zasłoniętymi ustami oraz nosem, wprowadzono również ograniczenia liczby osób w sklepach, kościołach czy też biurach. Ze względu na obecną sytuację, tegoroczna noc sylwestrowa również będzie wyglądać nieco inaczej, niż w ostatnich latach. Największe stacje telewizyjne nie pokażą miejskich koncertów.

Sylwester 2020/21 TVN, TVP, Polsat - co obejrzymy w sylwestrową noc? W ostatnich latach ogromną popularnością cieszyły się sylwestrowe koncerty miejskie, które odbywały się w największych miastach w Polsce. Na scenach występowali najpopularniejsi muzycy polskiej sceny muzycznej oraz zagraniczni goście specjalni, którzy rozgrzewali publikę do czerwoności. Największe koncerty były emitowane przez stacje: TVN, TVP oraz Polsat. Niestety w tym roku stacje musiały nieco inaczej zaplanować sylwestrową noc.

Sylwester 2020/21 - TVN

W ostatnich latach w sylwestrową noc stacja TVN transmitowała koncerty miejskie, które odbywały się w Warszawie. Każdego roku na stołecznej scenie występowały najgorętsze gwiazdy muzyki, które wprowadzały mieszkańców stolicy w szampański nastrój. Transmisja z wydarzenia startowała około godziny 20 i trwała do późna w nocy. W tym roku o godzinie 20:05 stacja pokaże komedię romantyczną Nigdy w życiu, z Danutą Stenką w roli głównej. Chwilę po niej na ekranach naszych telewizorów zostanie wyświetlona produkcja Pieniądze to nie wszystko, a o 00:05 - American Pie. Po komedii będziemy mieli okazje obejrzeć Świadka koronnego.

Sylwester 2020/21 - Polsat

W poprzednich latach Polsat organizował imprezy sylwestrowe, które odbywały się na Śląsku - w Katowicach oraz w Chorzowie. W tym roku, ze względu na pandemię koronawirusa, stacja rozważa inną formułę koncertu, ale jak na razie nie są znane żadne szczegóły nadchodzącego wydarzenia. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany.

Sylwester 2020/21 - TVP

Decyzji w sprawie imprezy sylwestrowej nie podjęła również Telewizja Polska, która w ostatnich latach organizowała koncerty w Zakopanem. Początkowo publiczny nadawca rozważał zorganizowanie imprezy, która miałaby się odbyć na Stadionie Narodowym. Aktualnie ze względu na fakt, że na stadionie znajduje się tymczasowy szpital, pomysł ten jest niemożliwy do zrealizowania. Nadal czekamy na decyzję TVP w sprawie tegorocznego sylwestra.

Filmy dla młodzieży - najlepsze filmy o nastolatkach.
NAJNOWSZE