Sylwester 2019 w TV - jakie filmy obejrzymy w noc sylwestrową?

2019-12-31 9:20
Sylwester 2019 w TV - jakie filmy obejrzymy w noc sylwestrową?
Autor: EAST NEWS Sylwester 2019 w TV - jakie filmy obejrzymy w noc sylwestrową?

W sylwestrową noc największe stacje telewizyjne transmitują wielkie koncerty z różnych miast Polski. Ale jest też alternatywa od dużych imprez. Sprawdzamy dla Was jakie filmy będziecie mogli obejrzeć w ostatnią noc 2019 roku.

Sylwester 2019 w TV - jakie filmy obejrzymy w noc sylwestrową? Jeżeli znudziły Wam się sylwestrowe imprezy w telewizji, to z alternatywą wychodzą stacje, które dostępne są w Waszych odbiornikach telewizyjnych. Maratony filmowe proponują między innymi TVP1, TVN 7, czy TV PULS. Co oglądać w trakcie nocy sylwestrowej? Jakie filmy będziemy mogli obejrzeć?

Sylwester 2019 w TV - jakie filmy obejrzymy w noc sylwestrową?

TVP 2, Polsat i TVN pokażą wielkie muzyczne widowiska z Zakopanego, Chorzowa i Warszawy. Ale jeżeli chcecie spędzić sylwestrową noc z gorącą herbatą pod kocykiem, to stacje telewizyjne wychodzą Wam naprzeciw i proponują ciekawą ofertę filmową na ostatnią noc 2019 roku.

TVP 1

W telewizyjnej Jedynce maraton filmowy rozpocznie się o godzinie 20:20 filmem Zatańcz ze mną. Jest to historia prawnika z Chicago, który jest mężem i ojcem dwójki dzieci przeżywający kryzys wieku średniego. Szuka ucieczki od codziennej monotonii i... zapisuje się na kurs tańca. Następnie o 22:15 zobaczycie Gry Małżeńskie - czyli historię Avy, która jest przekonana, że jej małżeństwo z Charliem będzie trwałe jak związek jej rodziców. Ale pewnego dnia dowiaduje się, że jej matka chce odejść od ojca, a Charlie zataił fakty z przeszłości. Toast noworoczny wzniesiemy z Tonym, który pochodzi z robotniczej rodziny. Każdy sobotni wieczór spędza w dyskotece. Pewnego dnia chłopak postanawia wziąć udział w konkursie tańca, a jego uwagę przyciąga Stephanie. Gorączka sobotnie nocy o godzinie 00:15. 

TVN 7

W Siódemce wieczór sylwestrowy rozpocznie film Norbit. Wychowanek domu dziecka żeni się z apodyktyczną i wykorzystującą fizyczną przewagę Rasputią Latimore. Pewnego dnia do miasta powraca jego przyjaciółka z dzieciństwa, Kate. Norbit o godzinie 20:00. O 22:10 poznamy historię 40-letniego prawiczka, który nigdy nie miał dziewczyny. Andy wydaje się, że nie ma sposobu na to, by jego życie wzbogaciło się o doświadczenia seksualne. Jednak pewnego razu pojawia się sympatyczna Trish. Nowy rok przywitamy z Mamuśkami z Orlando. Są to perypetie sześciu atrakcyjnych kobiet, które łączy miłość do butów, operacji plastycznych i wydawania pieniędzy ich mężów. 

TV PULS

TV Puls rozpocznie sylwestrowy wieczór tanecznie. Dirty Dancing to historia Frances, która spędza wakacje z rodzicami i siostrą w jednym z ośrodków wakacyjnych. Jest znudzona i przypadkowo poznaje młodego tancerza Johnny'ego Castle'a. Dirty Dancing o 20:00. Wybuchowy Koktajl wypijemy o godzinie 21:50. To historia o dojrzewaniu Briana Falangana, który po skończonej służbie wojskowej przybywa do Nowego Jorku i rozpoczyna naukę na kursach ekonomii. Wieczorem dorabia w barze jako barman. W 2020 rok wejdziemy z uśmiechem dzięki komedii American Pie: Naga mila. Nastoletniemu Erikowi doskwiera brak doświadczeń erotycznych, a jego dziewczyna nie jest gotowa na podjęcie decyzji o współżyciu. Pozwala jednak chłopakowi wyszaleć się podczas biegu golasów.

NAJNOWSZE