Sylwester 2019/2020 TVN - online i TV. O której oglądać relację z wydarzenia?

2019-12-26 19:17
Sylwester
Autor: WBF

Już od czterech lat w Warszawie organizowany jest sylwester, który transmituje TVN. Od trzech lat odbywa się on na placu Bankowym - 2019 nie będzie wyjątkiem. Jak co roku na sylwestrze w Warszawie gromadzą się tysiące osób, mimo że od pewnego czasu miasto postanowiło nie organizować pokazów fajerwerków. Atrakcje czekają jednak na scenie! Kogo w tym roku zobaczymy podczas imprezy sylwestrowej TVN?

Sylwester 2019/2020 TVN - online i TV. O której i gdzie oglądać relację z wydarzenia? Sylwester na TVN to jedna z trzech największych telewizyjnych propozycji dla widzów w tym roku. Swoje imprezy transmitować będą także Telewizja Polska oraz Polsat. Co jednak czeka widzów TVN-u i od której godziny śledzić transmisję?

Sylwester 2019/2020 TVN w TV. O której oglądać?

W poprzednich latach impreza sylwestrowa w TVN transmitowana była od godziny 19:45 - w tym roku najprawdopodobniej będzie podobnie. TVN nie podał jeszcze dokładnego planu godzinowego planowanych wydarzeń - wiadomo jedynie, że jedną z głównych gwiazd będzie Edyta Górniak. Transmisję będzie można oglądać pewnie aż do godziny 1:00.

Sylwester 2019/2020 TVN online. Gdzie oglądać w internecie?

Od kilku lat transmisję z wydarzenia w internecie można oglądać na platformie Player, gdzie imprezę można oglądać na żywo. Co więcej, relacja z wydarzenia będzie dostępna online także już po jej zakończeniu.

NAJNOWSZE