Święto Wojska Polskiego 2021 - defilada i obchody. Gdzie i o której oglądać?

2021-08-15 12:06 Adrian Rybak
Święto Wojska Polskiego
Autor: Jakub Kaminski/East News

Święto Wojska Polskiego 2021 to ważne wydarzenie w naszym kraju. To wielkie święto dla wszystkich tych, którzy działają w szeregach dbających o bezpieczeństwo Polski. Obchody tego dnia zawsze są spektakularne, a transmisję można oglądać w telewizji. Gdzie i o której godzinie oglądać relację? Sprawdziliśmy.

Święto Wojska Polskiego 2021 już wkrótce. To wyjątkowe wydarzenie co roku obchodzimy w połowie sierpnia, dokładnie 15.08. Tym razem dzień ten przypada w niedzielę. Wiele osób już szykuje się na oglądanie spektakularnych wydarzeń z Warszawy. Okazuje się jednak, że w tym roku nie będzie tak pięknie jak zawsze. Kilka dni temu zapadła decyzja, że słynna defilada wojskowa nie odbędzie się. Decyzja ta wynika z powodu pandemii koronawirusa. Rządzący uważają, że procent zaszczepionych osób jest jeszcze zbyt niski, przez co tak duże wydarzenia są niebezpieczne dla zdrowia uczestników. - Nie będzie więc defilady natomiast będą pikniki zorganizowanej w całej Polsce - poinformował szef Ministerstwa Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak. Czy to oznacza, że atrakcji w telewizji nie będzie?

Święto Wojska Polskiego w Siedlcach

Święto Wojska Polskiego 2021 w telewizji

Święto Wojska Polskiego 2021 to wydarzenie, które zawsze było relacjonowane w telewizji. Choć w tym roku nie odbędzie się słynna defilada, można podejrzewać, że stacje telewizyjne zapewnią inne atrakcje związane z tym świętem. Najwięcej programów można spodziewać się w TVP1 i TVP Info.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE