Sukcesja 4

i

Autor: Screen z YouTube.com/HBO Max

Sukcesja - sezon 4 na pierwszej zapowiedzi! Szalony Logan Roy powraca i uderza z podwójną siłą

2022-10-19 14:27

Sukcesja powraca, a razem z nią nieobliczalny Logan Roy. Waystar Royco jest przed fuzją z firmą Matssona, a nowa zapowiedź od HBO pokazuje, że w czwartym sezonie emocje sięgną zenitu!

Sukcesja 4 to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów na HBO. Historia patologicznej rodziny Royów, która prowadzi ogromny biznes pełny intryg, to nie tylko wciągająca opowieść, ale również znakomita produkcja z wybitnym scenariuszem i aktorstwem. Serial został wielokrotnie nagradzany m.in. nagrodami Emmy i Złotymi Globami. Trzeci sezon miał swoją premierę 17 października 2021, a ostatni odcinek został wyemitowany 13 grudnia tego samego roku. Twórcy zafundowali widzom zaskakujący plot twist, po którym wielu fanów już nie może doczekać się kontynuacji. HBO postanowiło uchylić rąbka tajemnicy i zaserwowało krótki fragment z nowej części.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Najlepsze seriale HBO. TOP10 produkcji, które po prostu MUSICIE obejrzeć

Jak powstał Top Gun Maverick? Gdzie i czym nakręcono sceny lotnicze? | To Się Kręci #8

Sukcesja 4 na pierwszej zapowiedzi wideo

HBO Max opublikowało na swoim profilu Youtube zapowiedź tytułów, które w 2023 roku trafią do biblioteki serwisu. Pojawiają się tam fragmenty The Last of Us, Pozłacanego wieku, czy The Idol. Nie mogło zabraknąć oczywiście Sukcesji, na którą czeka miliony widzów na całym świecie. Na przedstawionym materiale możemy zobaczyć, jak wściekły Logan Roy (Brian Cox) przemawia na jednym ze spotkań przed wielką fuzją. Nastroje pracowników nie są pocieszające. No, może poza Gregiem (Nicholas Braun) i Tomem (Matthew Macfadyen). Prezes zapewnia, że będzie chciał zbudować coś szalonego, o wiele lepszego i skuteczniejszego. Przy okazji wspomina, że "zabije opozycje". Cały materiał od HBO możecie obejrzeć poniżej, a fragment Sukcesji pojawia się w nim od 1:29 minuty.

Sonda
Sukcesja. Ile sezonów powinno jeszcze powstać?

Sukcesja sezon 4 - kiedy nowe odcinki?

Czwarty sezon na pewno przyciągnie ogromną widownie, która niecierpliwie wyczekuje na nowe odcinki. Do świata rodziyn Royów przeniesiemy się z początkiem 2023 roku. Dokładny miesiąc nie został jeszcze potwierdzony, jednak do premiery fani nie będą musieli długo czekać. Prawdopodobnie pojawią się jeszcze na wiosnę.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE