Stulecie Winnych sezon 3, odc. 31: szantażowany Kazimierz staje się groźny! Jak poradzą sobie Winni?

2021-03-27 10:21 AW
Stulecie Winnych
Autor: Materiały TVP

Stulecie Winnych to serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 31: streszczenie. Co się wydarzy w kolejnym odcinku serialu? Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości.

Stulecie Winnych sezon 3, odc. 31: streszczenie

Kasia kończy studia, debiutuje w teatrze i osiąga ogromny sukces grając Królową w Balladynie. O jej względy zabiega znany aktor i łamacz niewieścich serc, Adam Komornicki. Kasia wytrwale odrzuca jego zaloty. Adam nie dość, że jest żonaty z popularną aktorką Iną, to jest też znany z lekkiego podejścia do życia i kobiet. Kwitnie miłość Ireny i Ignacego. Kazimierz sam szantażowany przez oficera prowadzącego, staje się coraz bardziej niebezpieczny. Co zrobi rodzina Winnych w obliczu takiego zagrożenia?

Seriale podobne do Więźnia miłości. Tureckie produkcje o miłości, które warto obejrzeć
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE