Stulecie Winnych odc. 26 - Stanisław oświadcza się Andzi! Czy Winny znalazł nową miłość?

2020-05-31 19:46
Stulecie Winnych
Autor: Materiały prasowe TVP

Stulecie Winnych odcinek 26 - koniec serialu! W niedzielę, 31 maja zostanie wyemitowany ostatni odcinek drugiego sezonu Stulecia Winnych. A co w nim?

Stulecie Winnych to serial realizowany na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Jest to pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść o wielopokoleniowej rodzinie Winnych z podwarszawskiego Brwinowa, wpleciona w dramatyczne wydarzenia XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej. Saga rodu Winnych jest też wnikliwym portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem naszej państwowości. Serial doczekał się dwóch sezonów, każdy po 13 odcinków. W niedzielę 31.05.2020 zostanie wyemitowany ostatni odcinek drugiej odsłony.

Stulecie Winnych odcinek 26 - Stanisław i Andzia

Rodzina Winnych bardzo cierpi po śmierci nestorki rodu. Załamany Stanisław nie wie, jak dalej żyć. Zastanawia się, jak sobie poradzi bez zaradności i mądrości Broni. Wszystko się zmienia, kiedy niespodziewanie dla wszystkich, z Włoch przybywa Andzia (w tej roli Barbara Wypych) z synami. W ucieczce przed sycylijską mafią, szuka schronienia w Brwinowie, gdzie wprowadza radość i nadzieję do smutnego, opuszczonego domu. Stanisław jest zauroczony Andzią, którą pierwszego wieczoru podgląda w sypiali. Kobieta wyznaje, że wróciła z Włoch specjalnie dla niego. Spędzają ze sobą noc. Kolejnego dnia Stanisław oświadcza się kobiecie! Ich dalsze losy będziemy mogli śledzić w 3. sezonie Stulecia Winnych.

zobacz:

Stulecie Winnych : Michał aresztowany w ostatnim 26 odcinku. Ania zobaczy go ostatni raz

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Stulecie Winnych - obsada

W serialu występują m.in.:

  • Weronika Humaj – Ania Winna
  • Karolina Bacia – Mania Winna
  • Kinga Preis – Bronisława Winna
  • Jan Wieczorkowski – Stanisław Winny
  • Katarzyna Kwiatkowska – Kazia Winna
  • Arkadiusz Janiczek – Władysław Winny
  • Tomasz Włosok – Paweł Bartosiewicz
  • Barbara Wypych – Andzia
  • Sandra Drzymalska – Łucja Koszykowska
NAJNOWSZE