Stulecie Winnych - Lidia Sadowa, wcielająca się w Annę Iwaszkiewicz, została mamą. Jak zakrywała ciążę na planie serialu?

2020-05-26 13:43 kg
Lidia Sadowa
Autor: wbf

Stulecie Winnych to produkcja, która zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej na początku 2019 roku. Serial realizowany jest na motywach bestsellerowej, trzytomowej serii powieści Ałbeny Grabowskiej i opowiada historię wielopokoleniowej rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W jedną z głównych bohaterek produkcji - Annę Iwaszkiewicz wciela się Lidia Sadowa. Ostatnio aktorka zdradziła, że została mamą. W jaki sposób zakrywała ona ciążę na planie serialu?

Stulecie Winnych - Lidia Sadowa, wcielająca się w Annę Iwaszkiewicz, została mamą. Jak zakrywała ciążę na planie serialu? Wielkimi krokami zbliża się wielki finał drugiego sezonu Stulecia Winnych. Ostatni odcinek tej odsłony zostanie wyemitowany już w niedzielę, 21 maja, o godzinie 20:20. Z okazji zbliżającego się finału sezonu, Lidia Sadowa, która wciela się w Annę Iwaszkiewicz, ujawniła kulisy pracy na planie zdjęciowym Stulecia Winnych.

Stulecie Winnych - Lidia Sadowa ujawniła kulisy pracy na planie Stulecia Winnych

Lidia Sadowa występuje w Stuleciu Winnych od 2019 roku i wciela się w Annę Iwaszkiewicz. Ostatnio aktorka postanowiła wyjawić, że kiedy startowały zdjęcia do drugiego sezonu produkcji, była w piątym miesiącu ciąży. Gwiazda podczas zdjęć kamuflowała ciążowe krągłości oparciami krzeseł, poręczą od schodów i książkami Mani. Trzeba przyznać, że świetnie sobie z tym poradziła, ponieważ widzowie w ogóle nie zauważyli tego, że aktorka jest w błogosławionym stanie. Świadczą o tym komentarze, które pojawiły się pod dodanym przez Sadową postem. 

Królowa maskowania! Ja się bardzo późno zorientowałam ?

Królowa maskowania, bo ja się w ogóle nie zorientowałam! ???

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE