Stulecie Winnych - Lidia Sadowa, wcielająca się w Annę Iwaszkiewicz, została mamą. Jak zakrywała ciążę na planie serialu?

2020-05-26 13:43 kg
Lidia Sadowa
Autor: wbf

Stulecie Winnych to produkcja, która zadebiutowała na antenie Telewizji Polskiej na początku 2019 roku. Serial realizowany jest na motywach bestsellerowej, trzytomowej serii powieści Ałbeny Grabowskiej i opowiada historię wielopokoleniowej rodziny Winnych z podwarszawskiego Brwinowa. W jedną z głównych bohaterek produkcji - Annę Iwaszkiewicz wciela się Lidia Sadowa. Ostatnio aktorka zdradziła, że została mamą. W jaki sposób zakrywała ona ciążę na planie serialu?

Stulecie Winnych - Lidia Sadowa, wcielająca się w Annę Iwaszkiewicz, została mamą. Jak zakrywała ciążę na planie serialu? Wielkimi krokami zbliża się wielki finał drugiego sezonu Stulecia Winnych. Ostatni odcinek tej odsłony zostanie wyemitowany już w niedzielę, 21 maja, o godzinie 20:20. Z okazji zbliżającego się finału sezonu, Lidia Sadowa, która wciela się w Annę Iwaszkiewicz, ujawniła kulisy pracy na planie zdjęciowym Stulecia Winnych.

Stulecie Winnych - Lidia Sadowa ujawniła kulisy pracy na planie Stulecia Winnych

Lidia Sadowa występuje w Stuleciu Winnych od 2019 roku i wciela się w Annę Iwaszkiewicz. Ostatnio aktorka postanowiła wyjawić, że kiedy startowały zdjęcia do drugiego sezonu produkcji, była w piątym miesiącu ciąży. Gwiazda podczas zdjęć kamuflowała ciążowe krągłości oparciami krzeseł, poręczą od schodów i książkami Mani. Trzeba przyznać, że świetnie sobie z tym poradziła, ponieważ widzowie w ogóle nie zauważyli tego, że aktorka jest w błogosławionym stanie. Świadczą o tym komentarze, które pojawiły się pod dodanym przez Sadową postem. 

Królowa maskowania! Ja się bardzo późno zorientowałam 😅

Królowa maskowania, bo ja się w ogóle nie zorientowałam! 😳🙊😂

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE