Stulecie Winnych 4 - obsada. W serialu zagrają Małaszyński, Andrzejewski, Knap i Stafiej

2021-10-18 14:17 kg
Stulecie Winnych
Autor: materiały TVP

Stulecie Winnych to serial, który powstał na motywach bestsellerowej, trzytomowej sagi Ałbeny Grabowskiej o tym samym tytule. Produkcja gości na antenie Telewizji Polskiej od 2019 roku i niezmiennie przyciąga ogromną publiczność. Od sierpnia 2021 roku trwają zdjęcia do kolejnego, czwartego już sezonu hitu. Kto znajdzie się w obsadzie nowych odcinków? Kto dołączy do Stulecia Winnych? Sprawdźcie szczegóły.

Stulecie Winnych 4 - obsada. Serial Stulecie Winnych stanowi wnikliwy portret polskiego społeczeństwa, zmieniającego się wraz z rozwojem polskiej państwowości. Kolejne pokolenia rodzą się, żyją i przemijają, na tle wydarzeń historycznych XX wieku. W serialu pojawiają się zarówno postaci fikcyjne, jak i prawdziwe, znane z naszej historii, kultury i sztuki. Wątkiem przewodnim są losy bliźniaczek, Ani i Mani Winnych, które rodzą się na początku I wojny światowej.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Stulecie Winnych 4 - obsada

Zdjęcia do czwartego sezonu Stulecia Winnych wystartowały pod koniec sierpnia 2021 roku. Nowe odcinki hitowego serialu mają zadebiutować na antenie Telewizji Polskiej w 2022 roku, ale jak na razie nie jest jeszcze znana dokładna data ich premiery. Wiadomo już jednak, że akcja nowej odsłony rozpocznie się w 1976 roku, a skończy w 1989 roku. 

Sonda
Oglądasz Stulecie Winnych?

W premierowych odcinkach ponownie pojawią się: Barbara Wypych, Urszula Grabowska, Jan Wieczorkowski, Stefan Pawłowski, Magdalena Walach, Piotr Rogucki, Patryk Szwichtenberg, Arkadiusz Janiczek, Lesław Żurek, Maria Pawłowska, Weronika Humaj, Kamila Bujalska, Sonia Mietielica, Małgorzata Ostrowska-Królikowska oraz Filip Gurłacz. Do obsady produkcji dołączą natomiast: Paweł Małaszyński, Zofia Stafiej, Andrzej Andrzejewski oraz Jacek Knap.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE