Stulecie Winnych 2, odcinek 4: Manię odwiedzają rodzice Pawła z wieściami na temat syna

2020-03-28 13:00 kw
Stulecie Winnych
Autor: materiały TVP

Drugi sezon Stulecia Winnych miał swoją premierę w marcu 2020 roku. Tym razem akcja serialu osadzona jest w latach 1939-1952. W życiu Winnych sporo się pozmieniało. Teraz będą musieli walczyć o przetrwanie, w obliczu okrutnej wojny. Co wydarzy się w czwartym odcinku drugiego sezonu Stulecia Winnych? Kiedy i o której go oglądać? Sprawdźcie już teraz na EskaCINEMA.pl

Stulecie Winnych 2, odcinek 4: STRESZCZENIE. Ania dostaje propozycję pracy w kawiarni Stokrotka, z kolei Kazimierz wpada na pomysł nieuczciwego interesu. Utrzymuje to w tajemnicy przed żoną. W Stawisku trwa narada Iwaszkiewiczów, jak pomóc rodzinie Karwasserów, którzy są w warszawskim getcie. Manię odwiedzają rodzice Pawła z wieściami na temat syna. 

Stulecie Winnych 2, odcinek 4: STRESZCZENIE

Na ulicach Warszawy wzmaga się niemiecki terror. Ania dostaje propozycję pracy w kawiarni Stokrotka, z kolei Kazimierz wpada na pomysł nieuczciwego interesu, który utrzymuje w tajemnicy przed żoną. Między Tarasiewiczami coraz częściej dochodzi do kłótni. Zgodnie z obietnicą Hela pomaga Winnym w zaopatrzeniu, a przy okazji próbuje zbliżyć się do Stanisława. W Stawisku trwa narada Iwaszkiewiczów, jak pomóc rodzinie Karwasserów, którzy są w warszawskim getcie. Tymczasem Manię odwiedzają rodzice Pawła z wieściami na temat syna.

Stulecie Winnych 2, odcinek 4 - kiedy i o której oglądać?

Czwarty odcinek drugiego sezonu zostanie wyemitowany w niedzielę, 5 kwietnia o godzinie 20:15 w TVP1.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE