Stepowa miłość odc. 4 streszczenie. Marysia wyznaje Altanowi miłość, jednocześnie zwodząc Jermołaja

2022-01-28 8:28 kg
Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Stepowa miłość streszczenie odcinka 4 - co się wydarzy? Premierowy epizod rosyjsko-ukraińskiego serialu zostanie wyemitowany w poniedziałek, 31 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Stepowa miłość odc. 4 streszczenie. Altan pomaga uciec Marysi przed ścigającym ją Gulhanem. Doprowadza do miejsca, gdzie przejeżdżają Kozacy, a sam znika i wraca do rezydencji. Gulhan wraca również i oskarża Altana przed ojcem o zdradę. Dowiedziawszy się, że Ajdyn - bej zabrał zwłoki Zulejki idzie do niego na rozmowę. Astrolog ukrywa Zulejkę, wobec czego staje się ona mimowolnym świadkiem przewrotności Gulhana. Marysia tymczasem nie daje za wygraną i podpuszcza Kozaków, żeby domagali się od ambasadora wydania Altana celem ukarania go za jej porwanie. Kozacy przyjeżdżają do rezydencji ambasadora i żądają wydania Altana. Mustafa spełnia ich żądanie wbrew woli syna, który sam pała żądzą zemsty. Żeby uchronić rzekomo Altana przed hańbiącą śmiercią z rąk Kozaków, Gulhan poleca staremu janczarowi zabić Altana i porwać przy okazji Marysię. Marysia, widząc, że Altan prowadzony za koniem słabnie, powoduje, że oddział zatrzymuje się w lesie na nocleg. Sama korzysta z okazji i wyznaje Altanowi miłość, jednocześnie zwodząc Jermołaja.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Stepowa miłość - o czym jest serial?

To produkcja historyczna, której akcja rozwija się na tle kozackiej wsi, mieście Ustyuzhin, Konstantinowa, a także tureckiego Stambułu, dawnego Konstantynopola. Głównym bohaterem jest Altan Bey. Janczar na początku służy synowi ambasadora Turcji w Rosji, lecz następnie dzięki poznaniu Marysi Sotnik - młodej kozaczki, którą miał za zadanie porwać, dowiaduje się, że istnieje inne życie, w którym nie ma janczarskich stereotypów. W serialu przejawia się sporo rozterek miłosnych, a także akcje trzymające w napięciu związane między innymi z handlem ludźmi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE