Stepowa miłość odc. 3 streszczenie. Ałtan i Jermołaj kontynuują walkę. Wygrywa Ałtan, Fiodor ogłasza koniec turnieju, ale Kozak znienacka rani janczara

2022-01-27 9:29 kg
Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Stepowa miłość streszczenie odcinka 3 - co się wydarzy? Premierowy epizod rosyjsko-ukraińskiego serialu zostanie wyemitowany w piątek, 28 stycznia o godzinie 18:45 na antenie TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Stepowa miłość odc. 3 streszczenie. Po remisie uzyskanym w zawodach w strzelaniu, Ałtan i Jermołaj kontynuują walkę, tym razem na szable. Wygrywa Ałtan, Fiodor ogłasza koniec turnieju, ale Kozak znienacka rani janczara. Fiodor jest oburzony zachowaniem Jermołaja, a ten wpada we wściekłość, ponieważ zorientował się, że to Ałtan był wczoraj w stanicy. Podejrzewa, że janczar miał wykraść Marysię. Domyśla się tego również Mustafa i czyni synowi wyrzuty. Prosi jednak Marysię, by została żoną Giulchana i rysuje przed nią świetlaną przyszłość u jego boku. Ta odrzuca jednak ofertę, mówiąc, że jej serce jest zajęte i wyjdzie tylko za swego wybrańca. Rozwścieczony Jermołaj chce urządzić pościg za Turkami i w tym celu skrzykuje Kozaków. Fiodorowi z trudem udaje się opanować sytuację, a ponieważ Jermołaj jest głuchy na wszelkie argumenty, aresztuje go w tajemnicy przed kolegami z oddziału. 

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Stepowa miłość - o czym jest serial?

To produkcja historyczna, której akcja rozwija się na tle kozackiej wsi, mieście Ustyuzhin, Konstantinowa, a także tureckiego Stambułu, dawnego Konstantynopola. Głównym bohaterem jest Altan Bey. Janczar na początku służy synowi ambasadora Turcji w Rosji, lecz następnie dzięki poznaniu Marysi Sotnik - młodej kozaczki, którą miał za zadanie porwać, dowiaduje się, że istnieje inne życie, w którym nie ma janczarskich stereotypów. W serialu przejawia się sporo rozterek miłosnych, a także akcje trzymające w napięciu związane między innymi z handlem ludźmi.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE