Stepowa miłość leciała już w Polsce. Serial miał jednak inny tytuł!

Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Wszyscy fani hitu Kozacka miłość z niecierpliwością czekają na kolejną produkcję, w której zobaczymy jego bohaterów. Stepowa miłość lada moment zadebiutuje na antenie telewizyjnej Dwójki. Z pewnością nie wszyscy wiedzą o tym, że rosyjski serial był już emitowany w Polsce, ale pod zupełnie innym tytułem.

Stepowa miłość to serial, na którego premierę z niecierpliwością czekają polscy widzowie. Telewizja Polska nie pozostawiła fanów Kozackiej miłości bez niczego. Rosyjska superprodukcja znika niebawem z anteny, jednak wszyscy jej wielbiciele otrzymają luźną kontynuację losów poszczególnych bohaterów w postaci Stepowej miłości. Pierwszy odcinek wyczekiwanego formatu zostanie wyemitowany już 26 stycznia w miejscu Kozackiej miłości. Co jednak ciekawe, wyprodukowany w 2014 roku serial był już emitowany w Polsce, ale pod zupełnie innym tytułem. Czy przez to będzie cieszył się mniejszą popularnością?

Sonda
Czy będziesz oglądać "Stepową miłość"?

Stepowa miłość - emisja w Polsce

Najwięksi fani Kozackiej miłości z pewnością wiedzą o tym, że serial doczekał się luźnej kontynuacji, która miała już swoją premierę w Polsce. W 2021 roku na antenie Tele5 można było obejrzeć produkcję Ostatni janczar. Teraz TVP zaprezentuje ten sam serial, ale pod zmienionym tytułem. Stepowa miłość na Dwójce to idealna okazja, by przypomnieć sobie losy bohaterów, a dla osób, które nie miały okazji zobaczyć Ostatniego janczara, by je poznać.

TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE