Stepowa miłość odc. 4, 5, 6, 7, 8 streszczenie. Gülhan zleca staremu janczarowi zabicie Altana i porwanie Marysi. Gülhan zabija Zulejkę

2022-01-31 18:25 kg
Stepowa miłość
Autor: materiały TVP

Stepowa miłość odcinki 4, 5, 6, 7, 8 streszczenia. Rosyjsko-ukraiński serial można oglądać w TVP 2 od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45. Emisja epizodów 4-8 odbędzie się w dniach 31 stycznia - 4 lutego 2022 roku. Serial można oglądać także w internecie na stronie vod.tvp.pl.

Osią serialu Stepowa miłość są losy urodziwej kozaczki Marysi Sotnik, którą widzowie poznali już w Kozackiej miłości. Akcja serii rozpoczyna się w momencie, kiedy kozacki oddział Jermołaja, skierowany do walki z kontrabandą, zatrzymuje karawanę Giulchana, syna tureckiego ambasadora. W najnowszych odcinkach produkcji Marysia nie daje za wygraną i podpuszcza Kozaków, żeby domagali się od ambasadora wydania Altana celem ukarania go za jej porwanie. Mustafa dowiaduje się od astrologa o niecnych działaniach syna, a także, że zgodnie z gwiezdnym horoskopem, dziecko, o którym mówiła przepowiednia, ma urodzić Zulejka.

Miłość i przeznaczenie - GWIAZDY SERIALU PRYWATNIE | ESKA XD - Hotplota #38

Stepowa miłość - odcinek 4

Altan pomaga uciec Marysi przed ścigającym ją Gulhanem. Doprowadza do miejsca, gdzie przejeżdżają Kozacy, a sam znika i wraca do rezydencji. Gulhan wraca również i oskarża Altana przed ojcem o zdradę. Dowiedziawszy się, że Ajdyn - bej zabrał zwłoki Zulejki idzie do niego na rozmowę. Astrolog ukrywa Zulejkę, wobec czego staje się ona mimowolnym świadkiem przewrotności Gulhana. Marysia tymczasem nie daje za wygraną i podpuszcza Kozaków, żeby domagali się od ambasadora wydania Altana celem ukarania go za jej porwanie. Kozacy przyjeżdżają do rezydencji ambasadora i żądają wydania Altana. Mustafa spełnia ich żądanie wbrew woli syna, który sam pała żądzą zemsty. Żeby uchronić rzekomo Altana przed hańbiącą śmiercią z rąk Kozaków, Gulhan poleca staremu janczarowi zabić Altana i porwać przy okazji Marysię. Marysia, widząc, że Altan prowadzony za koniem słabnie, powoduje, że oddział zatrzymuje się w lesie na nocleg. Sama korzysta z okazji i wyznaje Altanowi miłość, jednocześnie zwodząc Jermołaja. 

Stepowa miłość - odcinek 5

Ajdyn - bej każe się Zulejce przebrać i potajemnie wyjechać w karawanie służących. Zaniepokojony Mustafa dowiaduje się od astrologa o niecnych działaniach syna, a także, że zgodnie z gwiezdnym horoskopem, dziecko, o którym mówiła przepowiednia, ma urodzić Zulejka. Warunkiem spełnienia ma być jednak wyjazd obojga do Turcji. Tymczasem Gulhan nie pojawia się na umówionym miejscu, a Zulejka ucieka z karawany. Stary janczar, który nie wykonał rozkazu swojego pana, przyjmuje śmierć z rąk kozaków. Słysząc przedśmiertny jęk swego nauczyciela, Altan ucieka z niewoli, ale kozakom znów udaje się go schwytać. Marysia ponownie ratuje ukochanego przed śmiercią z ich rąk. Kozacy postanawiają sądzić dziewczynę razem z młodym janczarem.

Stepowa miłość - odcinek 6

Oksana pomaga Marysi uciec. Gülhan zabija Zulejkę, zmieniając ciąg wydarzeń, który przepowiedziały gwiazdy. Los daje Altanowi i dumnej kozaczce szansę, by razem zacząć życie na nowo. Astrolog wygania Gülhana i zostaje, by pochować zabitą przez niego żonę. Za radą Ablimeda Gülhan oznajmia ojcu, że Zulejkę zabili kozacy. 

Sonda
Będziesz oglądać serial Stepowa miłość?

Stepowa miłość - odcinek 7

Oddział Jermołaja odbija Turkom wóz z pojmanymi dziewczętami, ale Marysi nie ma wśród nich. Gülhan zmusza Ajdyn - beja, by potwierdził jego wersję o śmierci Zulejki. Fiodor z kozakami szuka siostry po całej okolicy. Tymczasem Marysia ukrywa się z Altanem. Jest szczęśliwa. Akim zawiera tajną transakcję z Turkami. Do jej wykonania wynajmuje bandziorów. 

Stepowa miłość - odcinek 8

Kozacy przyjeżdżają do rezydencji ambasadora i żądają wydania Altana. Mustafa spełnia ich żądanie mimo sprzeciwu Giulchana, który pała żądzą zemsty. Giulchan każe staremu janczarowi zabić Altana i porwać Marysię. Oddział kozacki zatrzymuje się w lesie na nocleg. Marysia wyznaje Altanowi miłość. Ajdyn-bej każe Zulejce przebrać się i potajemnie wyjechać ze służącymi. Mustafa dowiaduje się od astrologa o niecnych działaniach syna, a także o tym, że Zulejka ma urodzić dziecko z przepowiedni.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE