365 dni - Anna Maria Sieklucka blondynką? Ogromna metamorfoza aktorki

2020-02-17 13:18 kw
Anna Maria Sieklucka
Autor: wbf

365 dni to ekranizacja książki Blanki Lipińskiej, która była jedną z najbardziej wyczekiwanych premier 2020 roku. Film trafił na ekrany kin 7 lutego i przyciągnął ogromną publiczność. W rolach głównych w produkcji występują Michelle Morrone oraz Anna Maria Sieklucka, którzy wcielają się w Massimo i Laurę. Ostatnio Anna Maria Sieklucka wrzuciła na Instagram zdjęcie, które wywołało niemałe poruszenie wśród jej fanów.

365 dni - Anna Maria Sieklucka blondynką? Ogromna metamorfoza aktorki. Powieść 365 dni nie bez przyczyny była porównywana do 50 Twarzy Greya. Zarówno w jednej, jak i w drugiej książce nie brakuje pikantnych scen, które wywołują rumieńce na policzkach czytelników. Ekranizacja książki Blanki Lipińskiej również nie należy do grzecznych. Aktorzy wcielający się w głównych bohaterów - Anna Maria Sieklucka oraz Michelle Morrone musieli wykazać się odwagą, aby wystąpić nago. Dzięki udziałowi w produkcji, Anna Maria Sieklucka zdobyła wielu fanów, którzy wyczekują nowych postów na Instagramie. Ostatnio aktorka wrzuciła zdjęcie, które wywołało ogromne emocje. 

365 dni - Anna Maria Sieklucka blondynką? 

Anna Maria Sieklucka zyskała w ostatnim czasie ogromną liczbę fanów, którzy pokochali ją za rolę Laury w filmie 365 dni. Okazuje się, że kilka lat temu piękna aktorka wyglądała zupełnie inaczej. Ostatnio podzieliła się z fanami zdjęciem sprzed lat, na którym ma blond włosy. Trzeba przyznać, że est nie do poznania! Wygląda bardzo delikatnie i dziewczęco. Sprawdźcie sami:

Pod zdjęciem aktorki nie brakuje komentarzy fanów, którzy są podzieleni w temacie koloru włosów. Jedni uważają, że Sieklucka wygląda lepiej w ciemnych włosach, inni z kolei twierdzą, że to blond bardziej pasuje do aktorki. My wychodzimy z założenia, że ładnemu we wszystkim ładnie!

NAJNOWSZE