Sprzątaczka sezon 2 Netflix - kiedy nowe odcinki?

2021-10-18 15:08 kg
Sprzątaczka
Autor: RICARDO HUBBS/NETFLIX

Sprzątaczka to amerykański miniserial, składający się z 10 odcinków, który 1 października 2021 roku zadebiutował na Netfliksie. Produkcja, oparta na wspomnieniach Stephanie Lard, zrobiła prawdziwą furorę i przyciągnęła przed ekrany ogromną publiczność. Czy powstanie drugi sezon hitowego serialu? Kiedy premiera nowych odcinków? Sprawdźcie koniecznie już teraz!

Sprzątaczka sezon 2 Netflix - kiedy nowe odcinki? Inspirację dla serialu Sprzątaczka stanowiły wspomnienia Stephanie Lard zatytułowane „Sprzątaczka. Jak przeżyć w Ameryce, będąc samotną matką pracującą za grosze”, które trafiły na listę bestsellerów New York Timesa. Jego główną bohaterką jest Alex - samotna matka, która po odejściu od przemocowego partnera podejmuje się pracy jako sprzątaczka w cudzych mieszkaniach. Ledwo wiążąc koniec z końcem i z trudem unikając bezdomności, Alex chce zapewnić lepsze życie swojej córce, Maddy. Przedstawiony z perspektywy zdesperowanej, lecz zdeterminowanej kobiety serial nakreśla wzruszający, brutalnie szczery, inspirujący, a czasami zabawny portret matki, która gotowa jest pokonać wszelkie trudności.

NAJDŁUŻSZE SERIALE [Promyk nadziei/Kozacka miłość/Przysięga/Elif] RANKING | ESKA XD - Hotplota #33

Sprzątaczka sezon 2 Netflix - kiedy nowe odcinki?

Sprzątaczka to niewątpliwie jedna z najgłośniejszych produkcji, która w ostatnim czasie zadebiutowała na Netfliksie. Produkcja, oparta na faktach, szybko zdobyła serca widzów. Nie dziwi więc fakt, że zaczęły pojawiać się pytania o to, czy powstaną nowe epizody produkcji. Showrunnerka Sprzątaczki, Molly Smith Metzler, w rozmowie z serwisem Decider ujawniła, jakie są szanse na drugi sezon.

Mogę powiedzieć, że ten serial został stworzony z miłości. Jestem zakochana we wszystkich tych postaciach i mogłabym pisać o Alex do końca życia. Wiecie, ona po prostu jest w moim sercu. Ale czuję, że opowiedzieliśmy jej historię, więc nie jestem pewna, jak to by wyglądało.

Niewykluczone jednak, że nowe sezony Sprzątaczki powstaną, ale w formie antologii.

Myślę, że jest wiele pokojówek, wiele osób sprzątających domy, które doświadczają historii równie przykrych, jeśli nie gorszych niż ta Stephanie Land. Myślę, że byłoby to bardzo ekscytujące - i jak ze świata marzeń - zobaczyć historię innej sprzątaczki w kolejnym sezonie. Kogoś z zupełnie innego miejsca, z zupełnie innymi doświadczeniami życiowymi i osoby, która prawdopodobnie też byłaby mamą.

Jak na razie pozostaje nam czekać na oficjalne ogłoszenie drugiego sezonu. Śledźcie nasz artykuł, ponieważ będzie on na bieżąco aktualizowany. 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE