Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny

i

Autor: Polsat Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny. Czas na nowy sezon serialu!

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny sezon 14 - kiedy premiera? Premiera i obsada nowych odcinków

2023-01-18 16:45

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny to popularny serial kryminalno-dokumentalny. Na antenie TV4 można go oglądać od 2016 roku. Fani czekali na informacje o 14. sezonie produkcji. Nareszcie wiemy już, kiedy odbędzie się emisja pierwszego odcinka. Sprawdź datę premiery oraz obsadę w tym artykule.

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny wraca po raz czternasty! Nowy sezon produkcji, opowiadającej o grupie śledczych zajmujących się przypadkami najcięższych zbrodni, stawia na męskie kino i mocne wątki kryminalne, choć nie zabraknie też perypetii osobistych bohaterów. Obok zagadek rozwiązywanych w każdym odcinku, każda para policjantów zmierzy się ze sprawą, która powracać będzie przez cały sezon w kolejnych wątkach, tropach i komplikacjach. Poprzedni sezon, emitowany jesienią, który łącznie oglądało 9,8 mln widzów, w paśmie swojej emisji był czwartą najchętniej oglądaną pozycją w polskiej telewizji, a w grupie młodych widzów przed trzydziestym rokiem życia – trzecią.

„The Last of Us” z pierwszym rekordem. Nie udało im się jednak przebić mistrza

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny 14: data premiery, dni i godzina emisji

Kiedy odbędzie się premiera produkcji? 27 lutego Czwórka rozpocznie emisję 14. sezonu serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny”, który będzie można oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:00.

Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny 14: obsada

Do stałej obsady serialu – m.in.: Marek Włodarczyk, Kamila Ścibiorek, Magdalena Margulewicz, Gabriela Oberbek, Anna Prus, Anna Antoniewicz, Michal Mrozek, Michał Kitliński, Paweł Izdebski, Tomasz Radawiec – dołączy Pola Dębkowska.