Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 357-360 streszczenie. Do Wawerskiego dzwoni prostytutka. Czy kobieta jest w niebezpieczeństwie?

2019-11-14 21:30
Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 357-360 streszczenie. Do Wawerskiego dzwoni prostytutka. Czy kobieta jest w niebezpieczeństwie?
Autor: materiały prasowe TV4 Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 357-360 streszczenie. Do Wawerskiego dzwoni prostytutka. Czy kobieta jest w niebezpieczeństwie?

Do Wawerskiego dzwoni prostytutka Violka, która wcześniej opowiedziała mu o tajemnicach gangstera. Pan Włodek zamierza rozwinąć tak dobrze rozpoczętą znajomość z panią Irenką – i zaprosić nową przyjaciółkę na randkę. Ola Latoszek i Krzysztof Kopczyk zostają oddelegowani do sprawy śmierci nastolatki, Natalii Mazur, którą znaleziono w lesie z raną ciętą szyi.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinki 357-360 streszczenie. Serial możecie oglądać od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:30 na antenie TV4. Produkcja dostępna jest również online na platformie ipla.tv. Kuba ma ostatnią szansę zdać egzamin u znienawidzonej profesor Woźniackiej. Jej zamiary wobec studenta Walczaka są jednak oczywiste. Ola Latoszek i Krzysztof Kopczyk zostają oddelegowani do sprawy śmierci nastolatki, Natalii Mazur, którą znaleziono w lesie z raną ciętą szyi. Ze względu na stan zwłok kryminalni podejrzewają, że to zbrodnia o podłożu seksualnym.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 357: STRESZCZENIE

Ola Latoszek i Krzysztof Kopczyk zostają oddelegowani do sprawy śmierci nastolatki, Natalii Mazur, którą znaleziono w lesie z raną ciętą szyi. Ze względu na stan zwłok kryminalni podejrzewają, że to zbrodnia o podłożu seksualnym. Szybko odkrywają, że dziewczyna miała intensywne kontakty ze swoim nauczycielem fotografii, Łukaszem. Ten potwierdza, że Natalia była jego najzdolniejszą podopieczną, ale wypiera się bliższej znajomości. Kryminalni przeanalizowali jednak billingi telefoniczne i wiedzą swoje – dziesięć połączeń dziennie do tej samej osoby to znak, że tę dwójkę naprawdę coś łączyło. Krzysiek Kopczyk martwi się również o swojego współlokatora, pana Włodka. Odkąd na jaw wyszła prawda o jego zmarłej żonie, pan Włodek wyraźnie stracił radość życia. Kopczyk postanawia mu pomóc.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 358: STRESZCZENIE

Kuba ma ostatnią szansę zdać egzamin u znienawidzonej profesor Woźniackiej. Jej zamiary wobec studenta Walczaka są jednak oczywiste. W przerwach między zakuwaniem kolejnych partii materiału Kuba razem z Pauliną badają okoliczności śmierci młodego chłopaka, którego znaleziono przejechanego na leśnym parkingu. W denacie rozpoznają Adama, młodego policjanta, zatrudnionego na ich komendzie. Jak się dowiadują, chłopak pracował ostatnio intensywnie nad jakąś sprawą. Nagrania z monitoringu na komendzie dowodzą, że odwiedzał go dziwny mężczyzna o wyglądzie menela. Kryminalni muszą odkryć czym zajmował się Adam. Maria Przybylska domaga się od Pauliny możliwości uczestniczenia w przesłuchaniach Diany. Wach odmawia – a reakcja Marii naprawdę ją zaskoczy.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 359: STRESZCZENIE

Hubert Wawerski i bracia Gawlikowie decydują się zawiadomić odpowiednie osoby o swoim odkryciu – szef lokalnej delegatury CBŚP ma podejrzane kontakty z gangsterem Kazimierczakiem, z którym Hubert wcześniej zadarł. Niespodziewanie do Wawerskiego dzwoni prostytutka Violka, która wcześniej opowiedziała mu o tajemnicach gangstera. Jej synek, Bartek, zniknął z mieszkania – a na miejscu został tylko list od Kazimierczaka. Przerażona kobieta boi się, że gangster skrzywdzi dziecko. Hubert decyduje się pomóc. Nie domyśla się nawet, w co się pakuje. Jedyną osobą, jaka może mu pomóc, będzie Daga Górska – nadal sceptycznie nastawiona do Huberta po ostatnich wydarzeniach. W końcu chodzi jednak o życie niewinnego dziecka.

Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny odcinek 360: STRESZCZENIE

Pan Włodek zamierza rozwinąć tak dobrze rozpoczętą znajomość z panią Irenką – i zaprosić nową przyjaciółkę na randkę. Krzysiek Kopczyk zostaje włączony w przygotowania do tego wieczoru. Pan Włodek z tej okazji zamierza nawet wyciągnąć z garażu swój od lat nieużywany samochód. Auto okazuje się niesprawne, ale od czego są mechanicy – przekonuje Krzysztof. Razem z Olą Latoszek prowadzi też śledztwo w sprawie ciała znalezionego w lesie. To mężczyzna, który wybrał się na nocny jogging. Patolożka szybko ocenia, że został potrącony autem. Niedaleko znajdują srebrny element karoserii i odnajdują samochód, do którego ta część pasuje. Pojazd należy do córki lokalnego polityka, ale jak deklarują właściciele, jeździ nim również ich ogrodnik, Bartek. Kryminalni muszą ustalić, kto feralnej nocy siedział za kierownicą.

NAJNOWSZE