Soy Luna – nowy serial Disneya to historia miłości, tańca i... wrotek! Zobacz zwiastun i sprawdź, kiedy premiera!

2016-05-12 12:00
Soy Luna – nowy serial Disneya to historia miłości, tańca i... wrotek! Zobacz zwiastun i sprawdź
Autor: fot. materiały prasowe

Soy Luna to nowy serial Disneya, który w sercach fanów ma zastąpić Violettę. Zwariowane przygody nastoletniej bohaterki, pierwsze miłości, dużo muzyki, tańca i niebezpiecznych intryg – premiera Soy Luna zapowiada się emocjonująco! Zobacz zwiastun!

Soy Luna to nowy serial Disneya, który w sercach fanów ma zastąpić Violettę. Zwariowane przygody nastoletniej bohaterki, pierwsze miłości, dużo muzyki, tańca i niebezpiecznych intryg – premiera Soy Luna zapowiada się emocjonująco! Zobacz zwiastun!

Soy Luna ukaże losy bohaterki, która pewnego dnia zostaje zmuszona do przeprowadzki z Meksyku do Argentyny. W nowym miejscu zamieszkania zawiera nowe przyjaźnie i rozwija swoje pasje – taniec oraz wrotkarstwo. Soy Luna została wyprodukowana przez twórców Violetty. Polska premiera serialu Soy Luna odbędzie się równo dwa miesiące po światowej, a nowy zwiastun zapowiada międzynarodową obsadę, mnóstwo muzyki, miłości i humoru. Soy Luna – to trzeba zobaczyć!

Soy Luna – pierwszy odcinek

Soy Luna – pierwszy odcinek zostanie wyemitowany w Disney Channel już 16 maja o 18:00. Następne epizody serialu Soy Luna będą debiutowały już w kolejne dni – od poniedziałku do czwartku. W soboty i niedziele będzie można obejrzeć jego powtórki. Serial Soy Luna ma składać się z 80 odcinków po 45 minut.

Soy Luna – zwiastun

Soy Luna – historia

Luna świetnie radzi sobie w życiu i na wrotkach. Jak każda dziewczyna w jej wieku, mieszka z rodziną, chodzi do szkoły i ma grupę oddanych przyjaciół. Jej życie zostaje jednak wywrócone do góry nogami, gdy nowa praca rodziców zmusza ich do przeprowadzki. W Argentynie nic nie jest takie samo… Luna musi zawiązać nowe znajomości, chodzić do nowej szkoły, odnaleźć się w świecie luksusu i elity. Dziewczyna postanawia jednak zobaczyć nowe miasto na wrotkach i dzięki nim trafia na wrotowisko, które otwiera przed nią zupełnie nową rzeczywistość.

Soy Luna - bohaterowie

- Luna (Karol Sevilla) – główna bohaterka. Urocza nastolatka z Meksyku. Jest roztargniona i impulsywna, ale czasami miewa ostrzegawcze sny. W Buenos Aires odkrywa, że może połączyć swoje dwie pasje – wrotki i taniec. Jej nową przyjaciółką jest Nina. - Simon (Michael Ronda) – od najmłodszych lat najlepszy przyjaciel Luny, w tajemnicy się w niej podkochuje. Utalentowany muzyk. Jest miły, życzliwy i przyjacielski. Lubi jeździć na wrotkach i grać na gitarze. Razem z Nicolasem i Pedro ma zespół muzyczny. - Ambar (Valentina Zenere) – rywalka Luny, dziewczyna Matteo. Zadufana w sobie, powierzchowna i… niesamowicie popularna. To przykład osoby z wielkim ego, przerostem ambicji oraz pragnieniem zemsty. Jej przyjaciółkami są Delfina i Jazmin. - Matteo (Ruggero Pasquarelli) - syn włoskich dyplomatów, z wzajemnością zakochany w Lunie. Ze względu na częste przeprowadzki nie potrafi się zaangażować, ani do nikogo przywiązać. Chociaż ludzie często odbierają go jako zimnego i powierzchownego chłopaka, naprawdę jest ciepłą i miłą osobą. Jego najlepszym przyjacielem jest Gaston.

Soy Luna – piosenka

Zanim Soy Luna

Soy Luna to produkcja o nastolatkach i dla nastolatków. Czekając na pierwszy odcinek serialu Soy Luna, oglądaj inne młodzieżowe filmy o nieprawdopodobnych przygodach zwariowanych bohaterów. Na eskaGO znajdziesz film o dzieciakach, które próbują ukryć w domu małego tygrysa. To aż pachnie katastrofą...

NAJNOWSZE