Śnieżna dziewczyna

i

Autor: Materiały prasowe Netflix

"Śnieżna dziewczyna" dostanie drugi sezon? Zakończenie serialu nie pozostawia wątpliwości!

2023-02-05 21:00

Zakończenie serialu "Śnieżna dziewczyna" sprawiło, że wielu widzów zaczęło się zastanawiać nad kontynuacją. Cliffhanger z ostatniego odcinka to doskonała okazja do nakręcenia nowych odcinków. Czy to oznacza, że hiszpański hit doczeka się drugiego sezonu?

Śnieżna dziewczyna to serial, który powstał na bazie własnego scenariusza. Historia przenosi widzów do Malagi z 2010 roku i opowiada losy dziennikarki, która próbuje pomóc rodzinie Martin w odnalezieniu zagubionej w tłumie córki. Pełna napięć i tajemniczości fabuła spodobała się szczególnie polskim widzom. Tytuł zadebiutował 27 stycznia 2023 r. na Netfliksie i po chwili stał się jednym z najchętniej oglądanych seriali w naszym kraju. Niestety hiszpańska produkcja liczy tylko 6. odcinków, więc nie brakuje pytań o kontynuację.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polski akcent w serialu Wednesday! Tylko nieliczni zauważyli ten moment

Najlepsze adaptacje Harlana Cobena na Netflix | To Się Kręci #5

Śnieżna dziewczyna - sezon 2 powstanie?

Zakończenie serialu "Śnieżna dziewczyna" daje nadzieje na nowe odcinki. I chociaż sprawa porwanego dziecka była głównym motywem serialu, to pozostaje jeszcze wątek gwałtu, który trafił na czarny rynek w internecie. Pod koniec ostatniego odcinka dziennikarka otrzymała kopertę, w której znalazło się nagranie z nieznaną kobietą wykorzystywaną seksualnie i napis "Chcesz się pobawić?". Tajemniczy finał to otwarta furtka, która daje twórcom ogromne pole do popisu w przypadku potencjalnej kontynuacji. Netflix jeszcze nie potwierdził zamówienia na nowe odcinki, ale ogromna popularność serialu (nie tylko w Polsce!) daje ogromne szanse na powstanie drugiego sezonu "Śnieżnej dziewczyny".

Sonda
Czekasz na drugi sezon serialu "Śnieżna dziewczyna"?

Śnieżna dziewczyna - OBSADA

Kto zagrał Miren w serialu "Śnieżna dziewczyna" na Netfliksie? W główną bohaterkę wcieliła się Milena Smit, którą widzowie platformy mogą już kojarzyć z innego serialu - "Alma". Postać Eduardo zagrał José Coronado, a detektyw Millan Aixa Villagran. W obsadzie znaleźli się również, m.in. Loreto Mauleón, Tristán Ulloa, Cecilia Freire, Raúl Prieto, Julián Villagrán, Jessica Sherman i Eva Marciel. Całe 6. odcinków pierwszego sezonu jest już dostępne do obejrzenia w serwisie Netfliksa.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE