Egzorcyzmy Siostry Ann

i

Autor: Materiały prasowe

Egzorcyzmy Siostry Ann - historia zakonnicy, która mierzy się z demonem. Kiedy premiera przerażającego horroru?

2022-09-27 13:42

"Egzorcyzmy Siostry Ann" to przerażająca historia młodej zakonnicy, pierwszej w historii kobiety, której Kościół katolicki zezwolił wykonania obrzędu egzorcyzmu. Dostanie szansę, by zmierzyć się z demonem, który od lat nęka jej najbliższych! Co jeszcze wiemy o filmie? Kiedy premiera w Polsce?

Zostań świadkiem mrocznej walki o przetrwanie. Ten egzorcyzm to coś więcej niż starcie dobra ze złem. To podróż do najmroczniejszych czeluści ludzkiej duszy. Ilość opętanych przez demony na całym świecie wzrasta w szokującym tempie, więc Watykan wypowiada wojnę siłom zła. Reżyser przerażającego "Ostatniego egzorcyzmu" wznosi się na kolejny poziom grozy i przedstawia kolejny tytuł, który powoli zmierza do Polski ze swoją premierą.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zakonnica 2 - obsada kasowego filmu zaskakuje! W głównej roli gwiazda Euforii!

Film "ELVIS" - co było prawdą, a co fikcją? 10 FAKTÓW I MITÓW | To Się Kręci #10

Egzorcyzmy Siostry Ann - o czym jest film?

Siostra Anna jest przekonana, że jej powołaniem jest walka z demonami. Wie, że na skutek dramatycznych wydarzeń z dzieciństwa zyskała pewien wyjątkowy dar. Kościelne zasady są jednak jednoznaczne – egzorcystami mogą być tylko księża. Dla kobiet spotkanie z demonem jest po stokroć bardziej niebezpieczne. Pragnienie Anny jest silniejsze niż strach i rozsądek. Jej mistrz i mentor, pozwala jej uczestniczyć w procesie szkolenia egzorcystów z pozycji obserwatorki. Podczas jednej z przerażających sesji, Anna doświadcza obecności demona o niesłychanej mocy. Jest on zbyt potężnym przeciwnikiem dla początkujących egzorcystów, ich dusze stają się dla niego łatwym łupem. Wkrótce okazuje się, że jedyną osobą zdolną stawić mu czoła jest właśnie siostra Anna. Nie jest to bowiem ich pierwsze spotkanie.

Sonda
Lubisz oglądać horrory?

Egzorcyzmy Siostry Ann - obsada, data premiery

W nadchodzącym horrorze zagra Virginia Madsen, Jacqueline Bhyers, Ben Cross, Colin Salmon. Za reżyserię jest odpowiedzialny Daniel Stamm. Polska premiera filmu została zaplanowana na 28 października 2022.