Słynna seria "U Pana Boga…" powraca. I wy możecie zagrać w filmie! Co trzeba zrobić?

2022-08-04 14:20 Natalia Nowecka
U Pana Boga w Królowym Moście - castingi do polskiego filmu! (zdjęcie poglądowe)
Autor: AKPA U Pana Boga w Królowym Moście - castingi do polskiego filmu! (zdjęcie poglądowe)

Filmy z serii "U Pana Boga…" obrosły już legendą, a wkrótce doczekamy się zupełnie nowej odsłony. Zdjęcia ruszą wkrótce, a tymczasem producenci ogłosili nabór do obsady. I wy możecie zagrać w popularnej serii polskich filmów! Szczegóły castingowe znajdziecie poniżej.

Chyba nie ma w Polsce kinomana, który nie znałby serii filmów "U Pana Boga...". Dotychczasowe odsłony - "U Pana Boga za piecem", "U Pana Boga w ogródku" i "U Pana Boga za miedzą" - po dziś dzień cieszą się olbrzymią popularnością i oddanym gronem fanów. Twórcy pracują już nad kolejną częścią, która otrzymała tytuł "U Pana Boga w Królowym Moście". Zdjęcia ruszą pod koniec miesiąca, a tymczasem poszukiwani są statyści. Co trzeba zrobić, by zagrać w głośnym polskim filmie? 

U Pana Boga w Królowym Moście - co trzeba zrobić, żeby zagrać w filmie?

Jak podaje serwis bia24.pl, zdjęcia do filmu "U Pana Boga w Królowym Moście" ruszą 30 sierpnia 2022 roku na Podlasiu. W planach jest zarówno pełnometrażowy film, jak i 10-odcinkowy serial. W całość zaangażowanych ma być ok. 150 aktorów, a także rzesza statystów. Ogłoszono nabór do (płatnego rzecz jasna) udziału w produkcji "U Pana Boga w Królowym Moście", a producenci poszukują osób w każdym wieku. Jeśli jesteście zainteresowani udziałem, zamieszczamy szczegółową rozpiskę tego, gdzie i kiedy odbędą się castingi:

  • 6.08.2022 roku, godz. 9:00-14:00 - Port Kultury Tykocin, ul. Złota 2, Tykocin;
  • 6.08.2022 roku, godz. 16:00-20:00 - Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętej Trójcy, ul. Piłsudskiego 7/3, Supraśl;
  • 7.08. 2022 roku, godz. 10:00 - 15:00 - Sokólski Ośrodek Kultury, ul. Piłsudskiego 1, Sokółka.

U Pana Boga w Królowym Moście - o czym będzie film?

Zgodnie z pierwszymi doniesieniami, w "U Pana Boga w Królowym Moście" zobaczymy, jak po odnalezieniu w podziemiach lokalnego kościoła uniwersału króla Jana Kazimierza, bohaterowie postanawiają założyć własne państwo - tytułową Republikę Królowego Mostu. W rolach głównych powrócą znani z poprzednich odsłon Krzysztof Dzierma i Andrzej Beja-Zaborski. Przewidywana data premiery filmu "U Pana Boga w Królowym Moście" nie została jeszcze ujawniona.

Sonda
Lubisz oglądać polskie filmy?

Jak dobrze znasz najpopularniejsze polskie filmy?

Pytanie 1 z 10
Jak ma imię główna bohaterka filmu "365 dni"?
Kadr z filmu 365 dni
Filmy, których akcja dzieje się TYLKO w jednym miejscu | To Się Kręci #4
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE