Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - kiedy nowe odcinki show w TVN? Stacja potwierdziła kolejną edycję!

2020-05-06 12:39
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Wiosną 2020 roku pierwszy raz na antenie TVN7 wyemitowany został czwarty już sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia. Ten kontrowersyjny eksperyment wywołuje wśród widzów lawinę komentarzy, a każdy odcinek cieszy się bardzo dużą oglądalnością. Nic więc dziwnego, że stacja TVN, która produkuje program, zdecydowała się wznowić Ślub od pierwszego wejrzenia na kolejną, piąta już edycję.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - kiedy nowe odcinki show w TVN? Stacja oficjalnie potwierdziła, że rozpoczynają się castingi do kolejnej edycji, co oznacza, że już niebawem poznamy nowe pary próbujące znaleźć szczęście i miłość w programie. Kim będą nowi uczestnicy i czy tym razem wszyscy zdecydują się pozostać w małżeństwach?

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 5 - kiedy nowe odcinki show w TVN?

Już na początku maja 2020 roku, przed zakończeniem czwartego sezonu, TVN ogłosił rozpoczęcie castingów do nowego sezonu programu. W pierwszym etapie wystarczy wypełnić formularz i wysłać go przez internet. Spośród osób, które zadeklarują chęć wzięcia udziału w programie, eksperci wybiorą pary, które spotkają się dopiero na ślubnym kobiercu.

Dokładna data premiery 5 sezonu nie jest jeszcze znana, jednak niewykluczone, że widzowie będą musieli uzbroić się w cierpliwość. Emitowana wiosną 2020 roku 4 edycja nagrywana była w marcu 2019 roku, czyli rok przed premierową emisją. Z racji na panującą pandemię castingi i zdjęcia do nowych odcinków Ślubu od pierwszego wejrzenia mogą nieco przesunąć się w czasie, co oznacza, że sezon 5 może trafić do emisji nawet dopiero jesienią 2021 roku. 

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE