Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 4, odcinek 11: decyzje par stają się jasne? Agnieszka planuje przeprowadzkę

2020-05-03 21:27
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Zbliżamy się do końca czwartej edycji Ślubu od pierwszego wejrzenia, w której poznaliśmy trzy kolejne pary próbujące ułożyć sobie życie dzięki kontrowersyjnemu programowi TVN. Początki małżeństw każdej z nich były niezwykle udane - dobrani przez ekspertów uczestnicy bardzo przypadli sobie do gustu i wspaniale bawili się na weselach. Problemy pojawiły się dopiero po pewnym czasie. Jaki będzie wynik tego eksperymentu i które małżeństwa przetrwają?

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 4, odcinek 11: pary coraz bardziej skłaniają się do podjęcia decyzji? Zachowanie uczestników wskazuje już na to, co tak naprawdę sądzą o eksperymencie i jak zapatrują się na kontynuowanie związków. W tym odcinku wydarzyło się wiele sytuacji, które mogą rzutować na przyszłość par.

Ślub od pierwszego wejrzenia sezon 4, odcinek 11

Wojtek spędził całą noc na rozmowie z ojcem Agnieszki, żeby dobrze poznać swojego teścia. Z samego rana Agnieszka zmusiła go jednak do pójścia na trening - sport to bardzo ważny element jej codziennego życia. Agnieszka już w poprzednim odcinku przyznała, że planuje przeprowadzkę. Teraz okazuje się, że w Krakowie ma już rozmowę o pracę.

Oliwia i Łukasz zrobili dwie imprezy w domu mamy Łukasza - jedną dla rodziny, drugą dla przyjaciół. Podczas rozmów ze znajomymi Łukasza Oliwia unikała odpowiedzi na pytanie, co z przeprowadzką, jednak Łukasz zdawał się być pewien, że para zostanie razem. Co więcej, zdobył się także na bardzo romantyczny gest - postanowił 'oświadczyć' się Oliwi i podarował jej 'pierścionek' zrobiony z balona. Tymczasem Asia zaplanowała dla Adama wspaniały weekend - para była na imprezie, a później chodzili po górach. Mimo że porozmawiali ze sobą szczerze i sytuacja między nimi wydawała się już lepsza, Adam popełnił faux pas - nie pożegnał się z Joanną podczas odjazdu do domu. Widać było, że dziewczynę ta sytuacja mocno zabolała.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE