Ślub od pierwszego wejrzenia - Kasia walczy z chorobą

2021-11-26 13:16 LP
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Screen z YouTube/tvnpl

Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznała, że walczy z przewlekłą chorobą. Widzowie wiedzieli, że chodziła do lekarza, ale nigdy wcześniej nie zdradzała na co dokładnie choruje. W 13. odcinku programu poinformowała, że czeka ją długie leczenie.

Ślub od pierwszego wejrzenia - Kasia walczy z chorobą. Kasia była zachwycona, kiedy zobaczyła Pawła pierwszy raz w programie. Razem byli pod wrażeniem, że eksperci tak dobrze dobrali ich do siebie. Jednak w pewnym momencie przestało się układać między nimi. Kasia powiedziała mężowi, że potrzebuje przerwy i większość widzów przestała wierzyć w powodzenie tego małżeństwa. Wszystko może się jednak zmienić. W trakcie nagrywania szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdiagnozowano u Kasi boreliozę. Czy Kasia i Paweł przetrwają ten trudny czas?

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczy z przewlekłą chorobą

Uczestniczka usłyszała diagnozę w trakcie nagrywania odcinków do 6. edycji programu. Już wcześniej wspominała widzom, że razem ze swoją mamą często chodzi na badania. W trzynastym odcinku poinformowała, że choruje na boreliozę. Przed Kasią przynajmniej dwanaście miesięcy intensywnego leczenia.

"Zdiagnozowali u mnie boreliozę. I to taką starą, która zaatakowała mięśnie, stawy... Nie ukrywam, że wyszłam z gabinetu przerażona. Leczenie będzie trwało rok i nie wiadomo, czy nie dłużej. Dostałam bardzo dużo lekarstw. Czeka mnie ciężki rok" - mówi Kasia

Sonda
Czy po chorobie Kasi małżeństwo zbliży się do siebie?

Między Kasią i Pawłem nie układa się najlepiej, ale wspólna walka z chorobą może być przełomowa dla relacji małżeństwa. Mężczyzna zauważył, że kobieta przeraziła się długim czasem leczenia i ilością leków, które będzie musiała przyjmować. Paweł powiedział, że we wszystkim będzie wspierał swoją żonę i liczy na szczęśliwe zakończenie.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE