Ślub od pierwszego wejrzenia - Kasia walczy z chorobą

2021-11-26 13:16 LP
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Screen z YouTube/tvnpl

Uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" przyznała, że walczy z przewlekłą chorobą. Widzowie wiedzieli, że chodziła do lekarza, ale nigdy wcześniej nie zdradzała na co dokładnie choruje. W 13. odcinku programu poinformowała, że czeka ją długie leczenie.

Ślub od pierwszego wejrzenia - Kasia walczy z chorobą. Kasia była zachwycona, kiedy zobaczyła Pawła pierwszy raz w programie. Razem byli pod wrażeniem, że eksperci tak dobrze dobrali ich do siebie. Jednak w pewnym momencie przestało się układać między nimi. Kasia powiedziała mężowi, że potrzebuje przerwy i większość widzów przestała wierzyć w powodzenie tego małżeństwa. Wszystko może się jednak zmienić. W trakcie nagrywania szóstej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdiagnozowano u Kasi boreliozę. Czy Kasia i Paweł przetrwają ten trudny czas?

Kasia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" walczy z przewlekłą chorobą

Uczestniczka usłyszała diagnozę w trakcie nagrywania odcinków do 6. edycji programu. Już wcześniej wspominała widzom, że razem ze swoją mamą często chodzi na badania. W trzynastym odcinku poinformowała, że choruje na boreliozę. Przed Kasią przynajmniej dwanaście miesięcy intensywnego leczenia.

"Zdiagnozowali u mnie boreliozę. I to taką starą, która zaatakowała mięśnie, stawy... Nie ukrywam, że wyszłam z gabinetu przerażona. Leczenie będzie trwało rok i nie wiadomo, czy nie dłużej. Dostałam bardzo dużo lekarstw. Czeka mnie ciężki rok" - mówi Kasia

Sonda
Czy po chorobie Kasi małżeństwo zbliży się do siebie?

Między Kasią i Pawłem nie układa się najlepiej, ale wspólna walka z chorobą może być przełomowa dla relacji małżeństwa. Mężczyzna zauważył, że kobieta przeraziła się długim czasem leczenia i ilością leków, które będzie musiała przyjmować. Paweł powiedział, że we wszystkim będzie wspierał swoją żonę i liczy na szczęśliwe zakończenie.

ESKA XD #036 - SKOKI NARCIARSKIE, TEST ZIMÓWEK, ELIF, SEKRETY FRIDAY
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE