Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - Iga i Karol to zdaniem ekspertów idealna para? Fani programu znaleźli ważny szczegół!

2021-04-29 12:54 AW
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Piąty sezon Ślubu od pierwszego wejrzenia rozpoczął się pod koniec lutego 2021 roku i bardzo szybko wywołał ogromne emocje. Podobnie jak w poprzednich edycjach programu już od pierwszych odcinków widzowie zastanawiają się, jak potoczą się losy par i kto zdecyduje się na pozostanie w małżeństwie. Tym razem eksperci znów stworzyli trzy pary, a małżonkowie mieli okazję poznać się dopiero w dniu ślubu. O tym, czy biorą rozwód, czy zostają razem, mają postanowić po miesiącu od złożenia przysięgi małżeńskiej.

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - Iga i Karol to para, którą eksperci dobrali idealnie? Fani programu znaleźli jeden bardzo wyraźny szczegół, który na to wskazuje! Iga i Karol początkowo wydawali się być zgrani wręcz idealnie. Doskonale się dogadywali, mieli też bardzo podobne poczucie humoru. Jednak po pewnym czasie nad ich związkiem zaczęły zbierać się czarne chmury.

Ślub od pierwszego wejrzenia 5 - Iga i Karol to zdaniem ekspertów idealna para?

Mimo bardzo udanego początku w małżeństwie Igi i Karola po pewnym czasie przestało się układać. Okazało się, że jest między nimi bardzo duże napięcie, a jego eskalację widzowie mieli okazję zobaczyć w 10 odcinku programu podczas ich wycieczki w góry. Jak na razie trudno domyślać się, czy ich sprzeczka ostatecznie świadczy o tym, że ich małżeństwo rozpadnie się po miesiącu - niewykluczone, że udało im się jednak dogadać. Zwłaszcza że, jak można wywnioskować z pierwszego odcinka, na tę parę mocno stawiali eksperci.

W pierwszym odcinku Ślubu od pierwszego wejrzenia widzowie mieli chwilowy wgląd w to, w jaki sposób przebiegały obrady ekspertów i jak ocenili stopień dopasowania par. Fani programu zauważyli, że eksperci jako wyjątkowo idealnie dobranych uznali właśnie Igę i Karola. O jednej z par Piotr Mosak powiedział bowiem:

Mój kwestionariusz wypełnili identycznie (...) Obydwoje mają podobne wykształcenie, obydwoje mają podobną pracę, on wstaje o świcie (...), a ona mówi, że nie lubi nocnego życia i woli pracować z rana

Widać, że Piotr Mosak mówi o Idzie i Karolu, ponieważ przez chwilę można zobaczyć, że to właśnie zdjęcie Karola Magdalena Chorzewska trzyma w ręce. Co więcej, w programie Iga i Karol podkreślali, że pracują w podobnym zawodzie - ona pracuje w hotelarstwie, którym Karol zajmował się wcześniej. Czy rzeczywiście okaże się, że to idealnie dobrana para, która zdecyduje się pozostać w małżeństwie mimo chwilowych przeszkód? O tym dowiemy się dopiero w ostatnim odcinku programu.

Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: screen z Player.pl
Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE