Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Wojtek. Kim jest uczestnik programu?

2020-03-30 15:49
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały TVN

Czy Wojtek i Agnieszka stworzą udaną parę i zostaną szczęśliwym małżeństwem? Takiego zdania z pewnością są eksperci, którzy w czwartej edycji programu to właśnie ich postanowili do siebie dobrać. Ślub od pierwszego wejrzenia w tej edycji został przeniesiony do TVN7, jednak nadal cieszy się bardzo dużą oglądalnością, a widzowie kibicują wszystkim trzem nowym parom.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Wojtek. Kim jest uczestnik programu? Co o nim wiemy? Z pewnością bardzo przypadł on do gustu Agnieszce, którą poznał na ślubnym kobiercu. Bardzo szybko opadł między nimi stres, a na weselu bawili się, jakby znali się od lat. Błyskawicznie też polubiły się ich rodziny. Czy to wróży, że będą ze sobą po zakończeniu eksperymentu?

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - Wojtek. Kim jest uczestnik programu?

Wojtek Janik jest przedstawicielem handlowym. Jego ostatni związek trwał kilka lat i zakończył się przez ciągłe nieobecności mężczyzny do których zmuszała go praca. Dobrze radzi sobie w kawalerskim życiu, ale nie ukrywa, że chciałby zmienić ten stan.

O Wojtku niestety nie wiadomo wiele więcej. Z programu można dowiedzieć się, że jest bardzo blisko związany ze swoimi przyjaciółmi, którzy wiele dla niego znaczą. Widzowie Ślubu od pierwszego wejrzenia bardzo kibicują jego związkowi z Agnieszką i uważają, że tworzą bardzo zgraną i dobraną parę.

Seriale, które warto teraz nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE