Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - uczestnicy. Kim są bohaterowie nowych odcinków?

2020-01-17 16:23
Ślub od pierwszego wejrzenia
Autor: Materiały Prasowe

Wielu fanów tego programu straciło już nadzieję, że format powróci z czwartą edycją. Ślub od pierwszego wejrzenia emitowany był zawsze w jesiennej ramówce (pierwsza edycja ukazała się w 2016 roku), jednak w 2019 nie było nowych odcinków. Dopiero w połowie stycznia 2020 TVN zapowiedział, że czwartą edycję będziemy mogli oglądać w wiosennej ramówce, która rusza pod koniec lutego.

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - uczestnicy. Kim są bohaterowie nowych odcinków? Kogo zobaczymy w najnowszym sezonie? Jak dotąd w programie ekspertom rzeczywiście udało się skojarzyć kilka małżeństw, które są ze sobą do tej pory. Przykładem mogą być chociażby Grzegorz i Anita z trzeciego sezonu, którzy nie tylko są nadal razem, ale doczekali się też dziecka!

Ślub od pierwszego wejrzenia 4 - uczestnicy

Format programu zakłada, że z dziesiątek osób, które zgłaszają się do programu, eksperci dobierają trzy pary na podstawie szeregu testów i badań. Uczestnicy poznają się jednak dopiero na ślubnym kobiercu, a przez kolejne kilka tygodni mają dowiedzieć się o sobie więcej i podjąć decyzję, czy chcą zostać razem, czy też wziąć rozwód.

Uczestników nowej edycji poznamy zapewne dopiero w pierwszym bądź drugim odcinku. Czwarta edycja Ślubu od pierwszego wejrzenia wystartuje w sobotę 28 lutego! Ta zmiana dnia emisji wynika z tego, że program został przeniesiony z TVN do TVN7 i to właśnie tam będzie obecnie emitowany. Jak tłumaczą właściciele stacji, zmiana programowa związana jest z konsekwentną strategią wzmacniania Siódemki pod kątem młodszej widowni.

NAJNOWSZE