Ślepnąc od świateł s01e01. Kiedy premiera 1. odcinka serialu HBO?

2018-10-27 14:56
Ślepnąc od świateł
Autor: screen z youtube/HBOPOLSKA

Ślepnąc od świateł to nowy serial HBO Polska w reżyserii Krzysztofa Skoniecznego nakręcony na podstawie bestsellerowej powieści Jakuba Żulczyka o tym samym tytule. Kiedy pierwszy odcinek? Gdzie oglądać Ślepnąc od świateł s01e01? O której godzinie?

Ślepnąc od świateł to ośmioodcinkowa opowieść o siedmiu dniach z życia kokainowego dilera, którego perfekcyjnie poukładane życie zaczyna zmieniać się w chaos, a on sam staje w obliczu konieczności dokonania najważniejszych życiowych wyborów i zderzenia się z prawdą o sobie. Na ten serial czekają nie tylko fani powieści Jakuba Żulczyka, ale także miłośnicy polskich kryminalnych produkcji. Kiedy obejrzymy Ślepnąc od świateł s01e01?

Ślepnąc od świateł - obsada. Kto zagrał?

Ślepnąc od świateł - odcinki, powtórki, online

Premiera serialu Ślepnąc od świateł zaplanowana jest na sobotę 27 października na godzinę 22:00. Powtórki odcinków można oglądać
w soboty o 23:00 na HBO2, w niedziele o 23:00 na HBO3 i poniedziałki o 23:00 w HBO. Warto wiedzieć, że 27 października wszystkie odcinki Ślepnąc od świateł zostaną udostępnione w internecie na stronie HBO GO.

Ślepnąc od świateł - co się wydarzy w serialu?

Kuba (debiutujący Kamil Nożyński) to znany warszawski diler kokainy. Jest perfekcjonistą i outsiderem. Lubi mieć wszystko pod kontrolą – włącznie ze swoim dokładnie przemyślanym i zaplanowanym wizerunkiem. Jest zagadką dla otoczenia – to, co widzą inni to jedynie przystojna twarz, ekskluzywne ubrania, drogi samochód. Nikt nie wie o nim zbyt wiele, za to on zna bardzo wielu. Jego klientela to pełen przekrój społeczny - politycy, celebryci, zamożne panie domu, gwiazdy hip-hopu, hipsterzy. Kuba obraca się w gronie lokalnych gangsterów dowodzonych przez Stryja (Janusz Chabior), który – tak jak i on – ma tego samego szefa, Jacka (Robert Więckiewicz). Jedyną naprawdę bliską mu osobą jest przyjaciółka Pazina (Marta Malikowska). Kuba jest zmęczony swoim życiem - chciałby od niego uciec, wyjechać gdzieś daleko - kupuje więc dwa bilety w jedną stronę do Argentyny. Wylot za tydzień. Przez ten czas musi jeszcze załatwić kilka spraw. W tym samym momencie z więzienia, po kilkuletnim wyroku, wychodzi Dario (Jan Frycz), gangster starej daty. Nieoczekiwanie ich losy przetną się, co doprowadzi do konfrontacji Kuby z jego dotychczasowym życiem i decyzjami - tymi, które podjął i które jeszcze przed nim. Czy Kuba podejmie walkę z własnymi demonami? (opis HBO Polska)

NAJNOWSZE