Natalia Kukulska

i

Autor: Artur Zawadzki/REPORTER

Skrzydła umysłu 6.12.2021 - transmisja TV i ONLINE. Kiedy powtórka koncertu?

2021-12-06 16:11

Skrzydła umysłu to koncert, który już wkrótce będzie można obejrzeć w telewizji. Organizatorem jest Szczyt Cyfrowy Organizacji Narodów Zjednoczonych, a wydarzenie odbędzie się w Katowicach. Kiedy emisja koncertu? Czy będzie też powtórka? Kto pojawi się na scenie? Na wszystkie pytania odpowiadamy niżej.

Skrzydła umysłu 6.12.2021 - transmisja TV i ONLINE. Kiedy powtórka koncertu? To będzie wyjątkowy koncert z udziałem Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia. Już 6 grudnia podczas IGF 2021 pojawią się wielkie gwiazdy. - Jak daleko sięgają polskie korzenie i jak uniwersalny jest język muzyczny? Z tymi pytaniami zmierzą się wybitni soliści oraz muzycy Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach, których będę miał zaszczyt poprowadzić - zapowiada Adam Sztaba, kierownik muzyczny wydarzenia. Na scenie przypomniane zostaną między innymi utwory Czesława Miłosza i Zbigniewa Herberta. Kto wystąpi?

Skrzydła umysłu 6.12.2021 - gwiazdy

Podczas koncertu usłyszymy między innymi Natalię Kukulską, Iwonę Hossę, Kasię Moś, Dorotę Miśkiewicz, Stanisława Soykę, Piotra Cugowskiego, Marcina Wasilewskiego, Sebastiana Karpiela-Bułeckę i Andrzeja Lamperta.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 03.12.2021

Skrzydła umysłu 6.12.2021 - emisja, powtórka

Skrzydła umysłu to wydarzenie, które będzie można śledzić na żywo w polskiej telewizji. Transmisję tego wydarzenia, podobnie jak w przypadku innych tego typu wydarzeń kulturalnych, przygotuje Telewizja Polska. Koncert będzie można obejrzeć na antenie kanału TVP1. Dla tych, którzy nie będą mogli śledzić występów na żywo, mamy dobrą wiadomość. Przewidziano powtórki, które na przestrzeni kolejnego tygodnia będą pokazywane w TVP Kobieta, TVP Kultura oraz TVP Kultura 2.