Skoki narciarskie dzisiaj 4.12.2020: transmisja ONLINE i TV. Godzina kwalifikacji w Niżnym Tagile

2020-12-04 15:17 PK
Skoki narciarskie transmisja ONLINE i TV
Autor: MAREK ZIELINSKI / SUPER EXPRESS Skoki narciarskie transmisja ONLINE i TV

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie w Niżnym Tagile w ramach kolejnego konkursu Pucharu Świata sezonu 2020/21? Gdzie obejrzeć na żywo kwalifikacje, które rozegrają się w Rosji? Transmisja online i TV z piątkowych skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 4.12.2020 to kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego w Pucharze Świata 2020/21, który rozegra się w Niżnym Tagile. W kwalifikacjach wystąpi 6 polskich skoczków: Paweł Wąsek, Jakub Wolny, Aleksander Zniszczoł, Maciej Kot, Stefan Hula i Tomasz Pilch. Jak można zauważyć trener Michal Doleżal nie powołał najlepszych polskich skoczków, którzy w Polsce będą przygotowywać się do zawodów w Planicy. O której godzinie dzisiaj skoki? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie online stream live

Transmisja online ze skoków narciarskich 4.12.2020 w Niznym Tagile nie będzie udostępniona przez Telewizję Polską. Skoki narciarskie online w piątek, 4 grudnia zobaczymy wyłącznie na stronie Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie - piątek, 4.12 na żywo w TV zobaczymy na kanale Eurosport 1.

Skoki narciarskie dzisiaj - godzina

Kwalifikacje w skokach narciarskich w Niżnym Tagile zaplanowany jest na 15:30. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2020/2021? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Nie żyje Diego Maradona. Miał 60 lat. Zobacz jego 10 najlepszych bramek
NAJNOWSZE