Skoki dzisiaj na żywo: transmisja ONLINE i TV 21.11.2020. O której konkurs indywidualny w Wiśle?

2020-11-22 7:14 PK
Skoki narciarskie 2020 - online i TV
Autor: PAWEL SKRABA / SUPER EXPRESS

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie w Wiśle w ramach pierwszego konkursu indywidualnego Pucharu Świata sezonu 2020/21? Gdzie obejrzeć na żywo konkurs, który rozegra się na skoczni im. Adama Małysza? Transmisja online i TV z niedzielnych skoków do sprawdzenia na Eska CINEMA.

Skoki narciarskie 22.11.2020 to konkurs indywidualny, który rozegra się w Wiśle. Awans do niedzielnego konkursu indywidualnego w piątkowych kwalifikacjach wywalczyło aż jedenastu polskich skoczków. Dzisiaj wystąpią: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Stefan Hula, Maciej Kot, Jakub Wolny, Andrzej Stękała, Aleksander Zniszczoł, Klemens Murańka, Paweł Wąsek, Tomasz Pilch. Skoki w Wiśle skomentują Przemysław Babiarz oraz Stanisław Snopek. O której godzinie dzisiaj skoki? Transmisja online ze skoków będzie za darmo? Na którym kanale zostanie udostępniona transmisja na żywo?

Skoki narciarskie stream live

Transmisja online ze skoków narciarskich 22.11.2020 w Wiśle będzie dostępna za darmo. Skoki narciarskie online w niedzielę, 22 listopada zobaczymy na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport oraz na Eurosport Player - opcja tylko dla osób, które mają wykupiony pakiet.

Skoki narciarskie dzisiaj na żywo

Skoki narciarskie - niedzielę, 22.11 na żywo w TV zobaczymy na kanałach:

  • TVP 1
  • TVP Sport
  • Eurosport 1

O której godzinie dzisiaj skoki narciarskie?

Konkurs indywidualny w skokach narciarskich w Wiśle zaplanowany jest na 16:00. Kiedy kolejne konkursy w Pucharze Świata 2020/2021? - sprawdź TERMINARZ do końca sezonu!

Szeliga kontra Mariusz Pudzianowski na GOŁE PIĘŚCI?! FAME MMA 8
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE