Serial

"Skazana" sezon 4. Ile odcinków liczy ostatnia odsłona serialu?

2024-06-12 9:40

Platforma streamingowa Max jest już dostępna w Polsce! Jedną z pierwszych lokalnych premier w serwisie jest finałowy sezon serialu "Skazana". Kultową produkcję z Agatą Kuleszą w roli głównej mogą zobaczyć użytkownicy serwisu Max nie tylko w Polsce, ale także w wielu krajach europejskich takich jak: Holandia, Norwegia, Szwecja, Bułgaria, Czechy czy Portugalia.

"Skazana" to jedna z pierwszych lokalnych produkcji, której premierowe odcinki trafiły do startującego w dniu dzisiejszym serwisu Max. Poza Polską serial jest dostępny także w Holandii, Szwecji, Bułgarii, Portugalii, Czechach, Słowacji, Węgrzech, Finlandii, Danii, Norwegii, Rumunii, Bośni i Hercegowinie, Chorwacji, Serbii, Czarnogórze, Mołdawii czy Macedonii. To nowy rozdział w historii streamingu TVN Warner Bros. Discovery! Jeśli chcecie poznać zakończenie historii osadzonej w zakładzie karnym w Zabrzu Alicji Mazur oraz dowiedzieć się jaką rolę odegra Kraszecki i co dzieje się z Hanką, która ukrywa się za granicą - zapraszamy do serwisu Max.  

Najlepsze seriale ostatnich lat — subiektywna lista TOP10

Skazana 4 - co się wydarzy?

Trwa śledztwo w sprawie Hepnera. Prokurator Sobecki i komisarz „Mario” Piotrowski są początkowo bezradni. Solidarność Pati i Kosy z Alicją uniemożliwia skazanie winnej. Śledczy postanawiają zmienić taktykę i przenoszą dziewczyny z aresztu śledczego z powrotem do jednej celi w Zabrzu. Zamknięta na więziennym oddziale psychiatrycznym Dorota Wójcik kontaktuje się z Kraszeckim. Chce, by napisał jej biografię, przy okazji wspomina Alicję. Do Maria zgłasza się Wiki. Zdecydowała się zeznawać. Mario dowiaduje się, że Pati wróciła za kraty niesłusznie. Postanawia to wykorzystać, żeby doprowadzić do skazania Alicji.

Skazana 4 - kiedy oglądać?

1 odcinek finałowej serii serialu "Skazana" dostępny jest w serwisie Max od wtorku 11 czerwca. Drugi będzie można obejrzeć już w piątek 14 czerwca, trzeci 21 czerwca, a czwarty 28 czerwca. Na platformie dostępne są również wszystkie poprzednie sezony produkcji. 

Skazana 4 - obsada

Obok Agaty Kuleszy w obsadzie finałowej serii znaleźli się Aleksandra Adamska (Patrycja Cichy "Pati"); Marta Malikowska (Agata Strzelecka "Kosa"), Gabriela Muskała (Dorota Wójcik), Leszek Lichota (Michał Kraszecki), Tomasz Schuchardt (Bartłomiej Dworak "Penis"), Marta Ścisłowicz (Basia Dworak), Kinga Jasik (Wiktoria Panek "Wiki"), Jacek Beler (Mariusz Piotrowski "Mario"), Joanna Gonschorek (Swieta Palamarczuk), Konrad Eleryk (Krystian), Artur Paczesny (Doktor Obara), Dawid Zawadzki (Smentoch), Juliusz Chrząstowski (Richter), Martyna Byczkowska (Hanna Mazur), Hanna Klepacka (Krystyna Nowak "Campina"), Monika Dawidziuk ("Amfisa"), Monika Obara (Strażniczka Ziętarek), Marta Stalmierska ("Shiba"), Karolina Micuła ("Krzywa"), Irena Melcer (Mariolka), Angelika Cegielska (Mirka) i Hanna Chojnacka-Gościniak (Anna Wiśniewska).

Listen on Spreaker.