Skazana sezon 2

i

Autor: Materiały prasowe TVN

POLSKIE HITY

Skazana sezon 3 - kiedy nowe odcinki? Pierwsze informacje na temat kontynuacji

2023-10-04 9:38

Trzeci sezon serialu "Skazana" powstanie! Serial skradł serca widzów Playera, stał się najlepiej oglądanym tytułem na platformie, a nawet dostał własny spin-off. Teraz oficjalnie potwierdzono, że zdjęcia na planie dobiegły końca i doczekamy się nowych odcinków. Znamy już nawet datę! Kiedy premiera?

Serial "Skazana" powraca i ponownie zaskakuje! Historia niesłusznie skazanej sędziny Alicji Mazur to hit TVN i Playera. Nowe odcinki zanotowały kilkaset tysięcy obejrzeń w serwisie stacji w ciągu pierwszych siedmiu dni od premiery. Kontynuacja odpowiedziała nam na kilka pytań, ale zadała również kolejne. Drugi sezon wywołał ogromne emocje, a wielu widzów szczególnie jest ciekawych, jak rozwinie się sytuacja z Pati. Na całe szczęście kolejna odsłona została już nakręcona i powoli zmierza na Playera!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: "PATI" - ile odcinków liczy serial? O czym jest?

Zagraniczne filmy nakręcone w Polsce | To Się Kręci #17

Skazana sezon 3 powstanie!

Trzeci sezon serialu "Skazana" powstanie! Potwierdzili to oficjalnie twórcy, którzy z dniem 18 maja 2023 r. zakończyli zdjęcia na planie. Tym razem ponownie nie zabraknie zaskoczeń w fabule, ale przede wszystkim w obsadzie. Wiemy już, że na ekranie zobaczymy Gabrielę Muskałę oraz Leszka Lichotę. Nowe odcinki pojawią się 10 listopada 2023 r. w serwisie Player.pl.