Shazam 2 - data premiery. Kiedy druga część filmu DC?

2019-12-13 15:35 kw
Shazam
Autor: screen YouTube/Warner Bros. Pictures

Shazam to film, który opowiada historię Billy'ego Batsona. Nastolatek po wypowiedzeniu magicznego zaklęcia, staje się dorosłym herosem, obdarzonym mądrością Salomona, siłą Herkulesa, wytrwałością Atlasa, mocą Zeusa, odwagą Achillesa i szybkością Merkurego. Już przed premierą pierwszej części filmu twórcy zapowiadali, że powstanie jego kolejna odsłona. Kiedy będzie mieć premierę?

Shazam 2 - data premiery. Kiedy druga część filmu DC? Shazam 2 to kolejny film o superbohaterze z DC Comics, który okazał się ogromnym sukcesem. Film miał swoją premierę w kwietniu 2019 roku i skradł serca wszystkich widzów. Do produkcji pozytywnie nastawieni byli również krytycy filmowi. Szybko pojawiły się pogłoski na temat kontynuacji Shazama. Wiadomo już, że film komiksowy rzeczywiście doczeka się drugiej części. Kiedy premiera?

Shazam 2 - data premiery

Film Shazam okazał się ogromnym sukcesem. Nic więc dziwnego, że zdecydowano się na jego kontynuację. Warner Bros do napisania scenariusza drugiej części zatrudnił Henry'ego Gaydena - scenarzystę pierwszej odsłony. Nie są jeszcze znane szczegóły fabuły. Wiadomo natomiast, że twórcy filmu chcą, aby w sequelu zagrała dotychczasowa obsada. Dla fanów produkcji mamy złą wiadomość - muszą uzbroić się w cierpliwość. Film ma mieć premierę dopiero 1 kwietnia 2022 roku.

NAJNOWSZE