Sexify - sezon 2 powstanie? Będzie kontynuacja serialu Netflixa?

2021-05-03 9:47 Alicja Wójcik
Sexify
Autor: materiały prasowe

Pierwszym polskim serialem, który ukazał się na Netflix, był 1983, który na platformę trafił w listopadzie 2018 roku. Od tego czasu rodzimych produkcji na platformie pojawiło się już bardzo wiele, a w planach cały czas są kolejne. Jednym z dawno zapowiadanych polskich seriali na Netfliksie, jest skierowany do młodszej widowni Sexify, którego premiera zaplanowana została na 28 kwietnia 2021.

Sexify - sezon 2 powstanie? Będzie kontynuacja serialu Netflixa? Za kamerą Sexify stanęli Kalina Alabrudzińska i Piotr Domalewski, którzy są jednocześnie twórcami scenariusza. W rolach głównych występują Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, Sandra Drzymalska, a także m.in. Małgorzata Foremniak, Cezary Pazura, Zbigniew Zamachowski, Bartosz Gelner.

Sexify - sezon 2 powstanie?

Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt - Sexify - ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. Sexify to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności. Sexify jeszcze na długo przed premierą został okrzyknięty ‘polską odpowiedzią na Sex Education’, a o produkcji zrobiło się bardzo głośno. Jak na razie twórcy nie poinformowali jeszcze oficjalnie, czy Sexify doczeka się drugiego sezonu - bardzo dużo zależy z pewnością od oglądalności i przyjęcia serialu. Niewykluczone, że decyzje o kolejnych odcinkach poznamy już kilka miesięcy po premierze. Jeśli Sexify zostanie przyjęte tak dobrze jak Sex Education, możemy spodziewać się, że produkcja rzeczywiście na dłużej zagości w bibliotece Netflixa.

Kozacka miłość VS Więzień miłości. Czym się różnią te seriale? | ESKA XD - Hotplota #21
NAJNOWSZE