Trap

i

Autor: Screen z YouTube.com/@WarnerBrosPictures | ZWIASTUN

UCIECZKA PRZED POLICJĄ

Seryjny morderca z córką na koncercie. Twórca "Szóstego zmysłu" prezentuje kolejny mocny film!

2024-04-19 14:30

Nowa produkcja M. Night Shyamalana zapowiada się naprawdę obiecująco. Wszystko wskazuje na to, że słynny reżyser ponownie napisał wciągający thriller z dość ciekawą i oryginalną historią. "Trap" dostał nawet już pierwszy zwiastun, a sam film pojawi się jeszcze w 2024 roku!

M. Night Shyamalan wielokrotnie potrafił zaskoczyć swoimi produkcjami. Przypomnijmy, że twórca ma na swoim koncie "Szósty zmysł", "Split", czy chociażby "Osadę". I chociaż kilka razy powinęła mu się noga i znajdą się również te gorsze tytuły w portfolio, to jednak nie można im odmówić sprytnych zabiegów i pomysłów. Jak będzie tym razem? Za chwilę w kinach pojawi się kolejny dreszczowiec reżysera. Nadchodzący projekt zapowiada się naprawdę ciekawie i zdaje się, że będzie trzymał w napięciu do ostatnich minut.

Aktorzy, którzy popełnili ciężkie przestępstwa i trafili za kratki | To Się Kręci #27

"Trap" podbije kina? Opis filmu brzmi obiecująco

Na pierwszym planie zobaczymy sympatycznego ojca ze swoją córką. Uśmiechnięci i szczęśliwi wybierają się wspólnie na wielki koncert gwiazdy muzyki pop. Gdy mężczyzna zostawia na chwilę swoje dziecko i wychodzi do toalety, to zauważa sporą grupkę policjantów. Okazuje się, że funkcjonariusze zastawiają właśnie pułapkę na poszukiwanego i niezwykle groźnego seryjnego mordercę. I jak wynika z poniższej zapowiedzi, tym zabójcą jest właśnie on.

"Trap" - obsada, zwiastun i data premiery

W główną rolę wciela się Josh Hartnett, którego mogliśmy oglądać m.in. w "Pearl Harbor", "Helikopter w ogniu", czy nawet "Oppenheimerze". Co ciekawe, na ekranie w roli popowej piosenkarki zobaczymy córkę reżysera Salekę Shyamalan. W obsadzie znaleźli się również Ariel Donoghue, Hayley Mills i Allison Pill. Poniżej możecie zapoznać się z oficjalnym zwiastunem. Data premiery w kinach to 9 sierpnia 2024. Jest to jednak światowa data premiery i jeszcze nie potwierdziło się, kiedy dokładnie obejrzymy film w Polsce.