Seriale 2018 premiery. Najlepsze tytuły, które musisz zobaczyć [LISTA]

2017-12-18 16:15
Seriale 2018
Autor: Sony Pictures/Unimedia Images

Seriale 2018 - premiery i wyczekiwane kontynuacje w jednym miejscu! Lista zawiera zarówno zagraniczne jak i polskie produkcje, na które warto zwrócić uwagę.

Seriale 2018 - na które premiery warto czekać? Co przygotował nam Netflix, Showmax i inne serwisy streamingowe? Jakie kontynuacje serialowe czekają nas w 2018 roku? Kino w odcinkach jest coraz chętniej oglądane, ale nie oszukujmy się - nie wszystko co wychodzi jest dobre. W takim wypadku warto sprawdzać rankingi i listy z najciekawszymi i najbardziej oczekiwanymi serialami danego roku. Takie zestawienie znajdziecie na Eska CINEMA! Najlepsze tytuły, które musisz zobaczyć prezentujemy w jednym miejscu. Lista z serialami 2018 zawiera zagraniczne i polskie produkcje. Artykuł będzie aktualizowany.

Filmy 2018: premiery, na które warto czekać

Seriale 2018: Most nad Sundem

Czwarty sezon i ostatni sezon duńsko-szwedzkiego serialu kryminalnego, którego bohaterką jest detektyw policji w Malmö - Saga Norén. Czeka nas tym razem tylko 8 odcinków, a nie dwa więcej, jak było do tej pory. Premiera 1 stycznia 2018 roku.

Seriale 2018: Z Archiwum X

Drugi po wieloletniej przerwie, a jedenasty w ogóle sezon agentów FBI, którzy badają niewyjaśnione przypadki. Fox Mulder i Dana Sculy znowu w akcji. Premiera 3 stycznia 2018 roku.

Seriale 2018: Jessica Jones

Netflix zdecydował się na produkcję drugiego sezonu z bohaterką Marvela. Prywatna detektyw z Nowego Jorku Jessica Jones (Krysten Ritter) stara się na nowo poukładać sobie życie po zamordowaniu swojego prześladowcy Kilgrave'a. Znana teraz w całym mieście jako obdarzona nadprzyrodzoną siłą zabójczyni rozpoczyna pracę nad nową sprawą, która zmusza ją do trudnej konfrontacji z prawdą o samej sobie. Premiera 8 marca 2018 roku.

Seriale 2018: Shadowhunters

Serial o łowcach, demonach, wampirach i innych niesamowitych stworzeniach powróci z kolejną serią. Nowe odcinki ukażą dalsze losy Clary i jej przyjaciół oraz grożące im niebezpieczeństwa. Premiera 3 kwietnia 2018 roku.

Seriale 2018: Opowieść podręcznej

Opowieść podręcznej był jednym z najgłośniejszych i najmocniejszych seriali 2017 roku. Nic więc dziwnego, że platforma Hulu zdecydowała się na produkcję drugiego sezonu The Handmaid's Tale. Premiera kwiecień 2018 roku.

Seriale 2018: Here and Now

Here and Now to nowy serial twórcy Czystej Krwi i Sześć stóp pod ziemią. Czy możemy spodziewać się kolejnego hitu na miarę swoich poprzedników? Premiera w 2018 roku.

Seriale 2018: Kruk

KRUK. Szepty słychać po zmroku to kolejna oryginalna produkcja Canal+ oraz pierwszy polski serial w technologii 4K. Twórcy zaprezentowali zwiastun mrocznej produkcji, która rozgrywać się będzie na Podlasiu. Premiera wiosną 2018 roku.

Seriale 2018: Mindhunter

Mindhunter 2 sezon został potwierdzony przez Netflix! Mindhunter to historia o dwóch agentach FBI, którzy swoim nowatorskim podejściem do rozwiązywania spraw morderstw odmienili oblicze kryminologii. Premiera prawdopodobnie w drugiej połowie 2018 roku.

Seriale 2018: Altered Carbon

Altered Carbon to serial science-fiction, którego akcja osadzona jest w odległej przyszłości. Ludzkość podbija kosmos, dzięki niesamowitemu postępowi i staje się praktycznie nieśmiertelna, dzięki możliwości przeszczepiania swojej świadomości w nowe ciała. Świat wciąż jednak musi zmagać się z problemami takimi jak rasizm czy konflikty religijne. Premiera 2 lutego 2018 roku.

Seriale 2018: 13 powodów 2

2 sezon serialu 13 powodów ma składać się z 13 odcinków. Kontynuacja 13 Reasons Why ukaże dalsze losy bohaterów – próbę uporania się z żałobą i traumą, proces nastolatków i ich postrzeganie całej historii. Jak określił to jeden z twórców 13 Reasons Why, do tej pory poznaliśmy wersję tylko jednej dziewczyny, a w 2 sezonie 13 powodów historię z własnej perspektywy może opowiedzieć aż 12 nastolatków. Premiera w 2018 roku, ale konkretnej daty jeszcze nie podano.

Seriale 2018: Homeland

Homeland 7 sezon będzie bezpośrednią kontunuacją wydarzeń, które zakończyły szósty sezon. Przypomnijmy, że ostatnie odcinki Homeland zakończyły się nieudanym zamachem na prezydent USA, podczas którego zginęła jedna z czołowych postaci serialu - Peter Quinn. Doszło do zatrzymania ponad 200 wysoko postawionych osób, które mogłby być powiązane z zamachem, w tym Saul Berenson. Premiera 11 lutego.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE