Serial "Prosto w serce" na DVD

2011-06-02 9:55
Foto
Autor: eska.pl/cinema Ilustracja zastępcza

Eska poleca!

Serial "Prosto w serce" opowiada o seksownej bokserce Monice, która z małego miasteczka przyjeżdża do Warszawy, by spełnić swoje marzenia.

Serial jest „popołudniówką” stacji TVN emitowaną pięć dni w tygodniu. To polska wersja argentyńskiego serialu z Natalią Oreiro. Razem z Anią Muchą w serialu pojawiają się Filip Bobek oraz Małgorzata Socha.


Główni bohaterowie serialu „Prosto w serce” to Monika Milewska (Anna Mucha) i Artur Sagowski (Filip Bobek). Monika zawsze miała „pod górkę”. Opuszczona w dzieciństwie przez swoją matkę wychowywała się w domu dziecka. Monika wie, że musi liczyć na siebie i nikt za nią trudnych i ważnych decyzji nie podejmie. Jej życie to ciągła walka – dosłownie i w przenośni – Monika zarabia przecież na życie jako bokserka.

Artur – wykształcony ekonomista z zamożnej warszawskiej rodziny, od dziecka realizował swoje pasje. Z sukcesami ścigał się w rajdach samochodowych, a niedawno objął fotel prezesa w rodzinnej firmie. Nie ma w nim jednak cienia snobizmu, ani wywyższania się. Ceni sobie w ludziach dobro i tym też kieruje się w życiu.


Ona – licząca każdy grosz i On – podpisujący milionowe kontrakty. Na dodatek, każde z nich z poukładanym już życiem osobistym… Co wydarzy się w serialu „Prosto w serce”? Czy to typowa współczesna historia Kopciuszka, gdzie biedna dziewczyna zakochuje się w bogatym właścicielu firmy, a później żyją długo i szczęśliwie?

Tak czy inaczej, zanim to nastąpi bohaterowie serialu „Prosto w serce” muszą pokonać wiele przeciwności losu.


Galapagos Films, wydawca serialu Prosto w serce wprowadza 5-dyskowe edycje DVD zawierające po 30 odcinków. Premiery przedwakacyjnych odcinków serialu w wydaniach 5-dyskowych zaplanowane są na 27 maja, 10 i 17 czerwca. Kolejne edycje już jesienią.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE