Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - czy będzie w TV? Gdzie obejrzeć?

2020-03-27 17:32
Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Autor: screen youtube.com, kanał TYLKOHITY screen youtube.com

Animacja Sekretne życie zwierzaków domowych, która weszła na ekrany kin w 2016 roku, błyskawicznie podbiła serca widzów. Film pokazujący, co tak naprawdę robią nasze psy, koty, ptaki czy świnki morskie, kiedy wychodzimy do pracy, okazał się hitem. Nie trzeba było długo czekać, aby studio Universal Pictures podjęło decyzję o stworzeniu drugiej części filmu.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - czy będzie w TV? Gdzie obejrzeć? Odpowiedzi na te pytania z pewnością szuka bardzo wiele osób, które obejrzały pierwszą część filmu. Sekretne życie zwierzaków domowych 2 weszło na ekrany kin w 2019 roku. Do Maxa, Duke'a i Chloe dołączyli w nim zupełnie nowi bohaterowie.

Sekretne życie zwierzaków domowych 2 - czy będzie w TV? Gdzie obejrzeć?

W drugiej części filmu Max przechodzi trudne chwile i czekają go poważne zmiany po tym, jak jego właścicielka Katie wyszła za mąż i urodziła dziecko. Podczas rodzinnej wycieczki na wieś Max poznaje psa o imieniu Rooster, z którym spotykają na swojej drodze nieprzyjazne krowy, wrogie lisy i przerażającego indyka… Max nie potrafi dostosować się do nowych warunków i nie może pozbyć się strachu, ale na szczęście ma kompana, który dodaje mu otuchy i odwagi.

Z racji tego, że film miał swoją premierę w kinach stosunkowo niedawno, na jego emisję w telewizji będziemy musieli nieco poczekać. Film będzie można zobaczyć na Canal+ 4 kwietnia o godzinie 16:50. Drugą część Sekretnego życia zwierzaków domowych można obejrzeć także online m.in. za pośrednictwem platformy Player. Koszt dostępu na 48 godzin to 15 zł.

Filmy, których jeszcze nie widziałeś. Te tytuły warto nadrobić: #zostańwdomu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

NAJNOWSZE