gwiazdy

Sebastian Wątroba był wielką gwiazdą "W11". Dziś walczy z TVN-em! Najpopularniejszy policjant w Polsce rzadko pojawia się na salonach

2024-05-22 13:35

Sebastian Wątroba zapisał się w pamięci polskich widzów, grając w serialu "W11 - wydział śledczy". Były gwiazdor TVN, który walczy ze stacją o tantiemy, rzadko pojawia się na polskich salonach. Czasami robi jednak wyjątki. Zobaczcie, jak dziś wygląda.

Serial "W11 - wydział śledczy" na stałe zapisał się na kartach historii polskiej telewizji. Widzowie z zapartym tchem śledzili kolejne odcinki produkcji, w której w głównych rolach występowali prawdziwi policjanci, a opisywane w niej historie często oparte były na prawdziwych wydarzeniach. Jedną z największych gwiazd serialu "W11 – Wydział Śledczy" był właśnie Sebastian Wątroba, którego mogliśmy oglądać u boku innej gwiazdy TVN-u, Joanny Czechowskiej. Policjant i policjantka tworzyli duet idealny i to właśnie oni byli wskazywani przez widzów jako ulubiona para. Po sukcesie paradokumentu docu-crime Wątroba rzucił pracę w prawdziwej policji i poświęcił się aktorstwu. Od ponad 10 lat, wspólnie z siedmioma innymi osobami grającymi w dwóch serialach paradokumentalnych TVN, walczy o zaległe tantiemy o łącznej kwocie aż 17 milionów złotych!

Była gwiazdą W11. Porzuciła aktorstwo i wybrała inną drogę

Kamila Ścibiorek – gwiazda serialu „Sprawiedliwi – Wydział Kryminalny” zmagała się z rasizmem: „Chciałam być biała, żeby mnie wszyscy lubili”

Jak dziś wygląda Sebastian Wątroba?

Po zejściu z planu "W11 - wydział śledczy" Wątroba nie porzucił aktorstwa. Widzowie mogli oglądać go w serialach "Sprawiedliwi - Wydział kryminalny", "Komisariat" czy "Lombard. Życie pod zastaw", a także w filmach "Proceder", "Gierek" oraz "Piep*zyć Mickiewicza". Zobaczcie, jak dziś wygląda Sebastian Wątroba. Aktor rzadko pojawia się na ściankach, jednak czasami robi wyjątki!